• Informacje na temat:

  w nature hałs

Artykuły na temat: w nature hałs
 • Przyjęcie weselne na łonie natury

  Przyjęcie weselne pod chmurką? Dlaczego nie! W Polsce uroczystości w plenerze zyskują na popularności, dzięki czemu pojawia się coraz więcej możliwości i ciekawych propozycji. Jeśli i wy marzycie, aby ten wyjątkowy dzień spędzić na łonie natury, ale nie wiecie, jak go zorganizować, koniecznie przeczytajcie ten artykuł.

 • Vorarlberg: Smak natury i kultura smaku

  Vorarlberg leży na zachodnim krańcu Austrii, pomiędzy Jeziorem Bodeńskim a Alpami, w sąsiedztwie Niemiec, Szwajcarii i Księstwa Liechtensteinu. Kraj ten jest znany z inspirującego połączenia fascynujących dzieł natury z wysoką kulturą kulinarną.

 • Co warto zobaczyć i zrobić w Małopolsce

  Poszukując miejsc na ciekawy wypoczynek warto przyjrzeć się licznym atrakcjom, jakie ma do zaoferowania Małopolska. Bogactwo natury, piękno przyrody i obiektów sprawia, że region może oczarować!

 • ​Nie jeździsz na nartach? Zobacz, co innego można robić zimą w górach

  Coraz więcej osób wyjeżdża w góry dla niesamowitego klimatu i otaczającej natury. Pośród turystów można znaleźć osoby, które niekoniecznie chcą jeździć na nartach czy snowboardzie, lecz chętnie spędzają aktywnie czas na świeżym powietrzu. W ciągu ostatnich lat, zimowe ośrodki dodawały do swojej oferty coraz więcej alternatywnych zajęć, takich jak: narty biegowe, rakiety śnieżne, sanki czy skitouring. Każdy z tych sportów jest doskonałą alternatywą dla nart i większość nie jest tak wymagająca...

 • Cats: Broadway na Torwarze

  Olśniewająca charakteryzacja, efektowna scenografia, mistrzowskie układy taneczne i przyprawiające o gęsią skórkę utwory. Wszystko to można było zobaczyć 18 maja w wypełnionej do ostatniego miejsca warszawskiej Hali Torwar, gdzie odbyło się wyjątkowe wydarzenie. Do stolicy zagościło słynne, brodwayowskie widowisko "Cats".

 • Pokaz Roberta Kupisza

  7 czerwca w industrialnej hali w warszawskiej Soho Factory odbył się pokaz kolekcji Desert by QПШ Robert Kupisz na sezon lato 2018. Inspiracją do stworzenia kolekcji były pustynie świata - ich wielobarwność, wieloznaczność, refleksyjność, różnorodność. Styl.pl był patronem medialnym pokazu.

 • Musical "Cats" w Warszawie

  18 maja 2017 w warszawskiej Hali Torwar odbędzie się pokaz musicalu "Cats". Prosto z Broadway’u przyjadą do Polski największe sławy światowego musicalu, aby zaprezentować rodzimej publiczności oryginalną wersję przedstawienia, które na świecie obejrzało w sumie ponad 50 milionów widzów!

 • Wielka lokalność

  Po pierwsze, nie tylko Mozart. Po drugie, nie tylko zimą. Po trzecie, nie tylko po słodycze. W tej opowieści nie wspomnimy Wolfganga Amadeusza, nie powiemy słowa o nartach i ciastkach Mozartkugeln. Dlaczego? Bo SalzburgerLand najciekawszy jest właśnie teraz, kiedy trwa jedyny na świecie festiwal operowy tej miary, że kucharze stają na głowie, by zadowolić gości, a alpejskie szlaki są najbardziej malownicze. Dobry czas i dla sybarytów, i dla miłośników natury.

 • Nie chodzę na skróty

  Skąd on się wziął? Martwi się o naszą planetę, płacze na filmach, wzruszają go dzieci. Nie wstydzi się przyznawać do miękkich stron swojej natury. A jeśli ucierpi na tym jego wizerunek twardziela? Przecież grywam policjantów, kryminalistów, lekarzy, w filmie był nawet bokserem... A jeżeli telefon z następną propozycją nie zadzwoni? Szymon wzrusza ramionami. Jak nie zagra dziś, zagra jutro. Nie będzie się przejmował głupstwami.

 • Czas na Rock(owisko)

  Pomysłodawcą jest Mariusz Kowalczyk, który postanowił reaktywować imprezę. - Czułem, że ten festiwal jest Łodzi potrzebny - mówi Kowalczyk. - A plany są takie, aby "Rockowisko" zagościło na stałe w naszym mieście. Podczas ośmiogodzinnego koncertu w Łodzi zobaczymy gwiazdy polskiej sceny rockowej: TSA, Dżem, Perfect, KSU, Armię oraz nieco młodsze zespoły: Freak of Nature, T.H.O.R.N. i Obraski...