• Informacje na temat:

  tort dla koleżanki

Przepisy na temat: tort dla koleżanki
 • Słodka Charlotte z musem owocowym

  Sposób przygotowania: 1. Dno tortownicy o średnicy  20 cm wyłóż papierem do pieczenia, a następnie zaciśnij obręcz. Spód w formie wyłóż biszkoptami, docinając je w razie potrzeby, aby pozostało jak(...), dodaj spęczniałą żelatynę, mieszaj do jej rozpuszczenia.  Masę pozostaw do ostygnięcia. Śmietanę ubij na sztywno. Wymieszaj z zimnym musem i likierem.  4. Krem wlej do tortownicy, pozostaw w lodówce do...

Artykuły na temat: tort dla koleżanki
 • Wstyd tu kogoś zaprosić!

  Biegasz tak po tych koleżankach, a one nigdy nas nie odwiedzają... Może zaprosisz je na swoje urodziny? Zrobię tort, dostaniecie do zabawy duży pokój – zaproponowałam mojej 14-letniej córce.

 • Najsłodsza ozdoba twojego wesela

  Tort weselny odgrywa niejedną rolę - dekoracji, deseru, atrakcji… ale też wyjątkowego symbolu, który będzie ci towarzyszył tylko w tę jedną noc.

 • Moje młodsze dziecko Martynka  obchodzi dzisiaj 10 urodzinki .Tort w lodówce , ciasto na stole , lody za chwilę przygotuję .Przyjadą dziadkowie ,chrzestni...

 • Nie chcę być młodsza!

  ...dla siebie. Stać je na podróże, zabiegi kosmetyczne. W lustro patrzą ze spokojem. Wiedzą, że atrakcyjność kobiety nie sprowadza się do urody lalki i rozmiaru 36. No i są świadome swojej seksualności. Dlatego 50. urodziny przyjmują ze spokojem i poczuciem, że w życiu czeka je wiele ekscytujących chwil.

 • U nich w domu rządziła teściowa

  Ślub wzięli w cerkwi, jak każda porządna rosyjska para. On śpiewał jej operowe arie i zbierał dla niej naręcza polnych kwiatów.

 • Urodzinowy kryzys? Dasz radę!

  Z tortu ze świeczkami wolałaś zrezygnować. Mogłyby się na nim nie zmieścić! Jakoś nie cieszą cię te urodziny - kolejna okazja do niezbyt wesołych przemyśleń. Czy słusznie?

 • Próba przyjaźni

  Kinga wyszła za mąż, Kasia urodziła dziecko, Patrycja awansowała na wysokie stanowisko. I właśnie wtedy ich przyjaźnie przeszły kryzys. Dlaczego kobietom, które rozumiały się od lat, tak trudno było znieść sukces koleżanki? Czy prawdą jest powiedzenie, że przyjaciółkę najlepiej poznaje się w szczęściu?

 • Co to za zabawa bez czekolady i chipsów?

  ...nocowanie i... - głos jej zadrżał. - Lenka powiedziała, że lepiej mnie nie zapraszać, bo psuję cała zabawę, nie mogąc jeść tego co wszyscy. Mama Sandry obiecała zrobić tort czekoladowy. A jak były u mnie(...). - Mnie się podobało, ale one jak widać uznały mnie za dziwadło i nie będą się ze mną trzymać. Och, jestem taka nieszczęśliwa... Mamo, dlaczego ja to mam? Mam tego dosyć, następnym razem jak będą...

 • Topmodelki - niedościgniony wzór kobiet marzących o figurze idealnej. Jak one to robią? O ich sposobach na schudnięcie krążą legendy. Co jest prawdą? Co mitem? Dziś rozmawiamy z Sandrą Rubin - top modelką pracującą na co dzień dla światowej sławy projektantów. Szczery wywiad rodaczki z branży modelingu. Jakie sekrety dziś nam ujawni? Zapraszam na wywiad!

 • Nie zaprasza nikogo do siebie, nigdzie nie wychodzi

  ...go nie ma. Trudno ci dogodzić. Niech młodszy siedzi, jak mu się podoba. Przynajmniej masz go na oku – stwierdził. Wpadłam na pomysł, żeby urządzić mu urodziny. – Synku, zrobię kanapki, tort(...) wierszyki. Zapraszaj ciotki, jak chcesz, ale mnie na pewno nie będzie – ostrzegł. Zadzwoniłam do mamy i opowiedziałam jej o moich problemach z synem. – Maciek nie chce przyjęcia urodzinowego ani dla...