• Informacje na temat:

  soul

Artykuły na temat: soul
 • Rag’n’Bone Man: "Human"

  Niebieskooki soul (jak określa się muzykę blues/soul wykonywana przez białoskórych wykonawców) w wykonaniu Rag’n’Bone Mana zyskał wielu fanów - stąd tak wielkie oczekiwanie na krążek ‘Human’ z tytułowym hitem - jednym z najczęściej granych utworów (również w polskich) stacjach radiowych w ub.r.

 • Ada Fijał to aktorka, absolwentka krakowskiej PWST. Obecnie możemy ją oglądać w serialach "To nie koniec świata", "Barwy szczęścia" i "Galeria". Zobaczcie, jakie są jej ulubione dania! fot. TRIO/Stormann & Webber 1. Moja ulubiona potrawa to... Śniadanie na planie - czyli najczęściej jajecznica. Taka z wieloma składnikami: pomidorami, cebulą, bazylią i innymi spontanicznymi pomysłami naszego serialowego kucharza (w serialu "To nie koniec świata" - przyp. red.). 2. Najlepsza przekąska to......

 • Aretha Franklin chce otworzyć nocny klub w Detroit

  Ikona gospel i soul Aretha Franklin, która ogłosiła na początku 2017 roku przejście na emeryturę, rozważa otwarcie klubu nocnego w Detroit. Chce w nim "zaśpiewać od czasu do czasu" - powiedziała lokalnej gazecie.

 • Każdy z nas ma pewne smaki i potrawy, które przywołują dobre wspomnienia. Czasem to pierogi z jagodami, które jadło się po godzinach spędzonych w lesie. Czasem rosół z ogromnymi okami i domowym makaronem. Psycholodzy nazywają takie jedzenie „comfort food” i usiłują sprawdzić, jak ono na nas działa. "Muszę to zjeść, żeby poprawić sobie nastrój". Czy rzeczywiście? Fot. 123RF.COM/PICSEL W wolnym tłumaczeniu comfort food to jedzenie pocieszające, podnoszące na duchu. Zwykle, niezależnie od...

 • Metoda MBST: Czas umysłu, ciała i duszy

  Dorośli często skarżą się, że niezależnie od tego, ile uwagi poświęcają dzieciom, i tak latoroślom nigdy jej nie wystarcza. Roszczą sobie prawo do tego, aby ich zachcianki i kaprysy były natychmiast spełniane. Metoda MBST (Mind, Body and Soul Time - czas umysłu, ciała i duszy) skutecznie zmienia ten stan i wyprowadza dziecko z błędnego myślenia o przysługujących mu przywilejach.

 • Nawilżające lotiony do rąk

  Lotiony Hand&Soul Lotion do pielęgnacji dłoni o pięknych i niepowtarzalnych zapachach, które zadbają także o twoje zmysły.

 • Lizz Wright w Polsce

  Jedna z najciekawszych wokalistek młodego pokolenia łącząca jazz, r’n’b i soul wystąpi 23 kwietnia w Szczecinie.

 • Słowiańska dusza

  ...20. czerwca ukazał się "Slavic Soul" multiinstrumentalisty Przemka Sokoła.

 • Jill Scott w Polsce

  Amerykańska piosenkarka, kompozytorka, autorka tekstów, aktorka i poetka. Jej muzyka krąży pomiędzy jazzem, soulem, R&B i hip hopem, tworząc niepowtarzalną mieszankę, nazywaną często neo soulem.

 • To taneczna forma aerobiku wykonywana do muzyki soul i funky. Pozostająca pod jej wpływem, wymaga dobrej koordynacji.

Zdjęcia na temat: soul
Wideo na temat: soul