• Informacje na temat:

  śniadanie dla zakochanych jak przygotować

Przepisy na temat: śniadanie dla zakochanych jak przygotować
 • Rozsmakuj się w Walentynkach

  Walentynki to święto nie tylko dla dorosłych. Dzieci uwielbiają obdarowywać tych, których kochają, a Dzień Świętego Walentego to doskonały pretekst, by nauczyć je trafiać do serc najbliższych różnymi gestami w tym m.in. przez żołądek. Maluchy z pewnością docenią wspólny wieczór spędzony na przygotowywaniu pysznej kolacji czy słodkiego deseru, a smak Święta Zakochanych zapamiętają na długo.

 • Taki tort zrobiłam mojemu chłopakowi jako prezent na walentynki. Jak to mówią "przez żołądek do serca" ;)

 • Z miłooości do truskawek!

  Truskawki kojarzą się z radością, słońcem i oczywiście z miłością. Przywołują wspomnienia wakacji u babci, są też doskonałe jako dodatek do szampana podczas romantycznej kolacji. Stanowią również inspirację dla artystów i obiekt pożądania dla… fanów tenisa! Z miłości do tych owoców powstają także pyszne przetwory od Łowicza, który w ich stworzenie wkłada całe serce. Truskawki odwzajemniają to...

 • Smaczny pomysł na "Napój dla zakochanych"

 • Miłość od kuchni

  Walentynki, rocznica ślubu, urodziny ukochanej osoby... Wyjątkowa okazja dla zakochanych, którzy nie celebrują swojej miłości wystarczająco często przez brak czasu, nieśmiałość albo... nie ukrywajmy zwyczajne lenistwo. Jak przygotować się do tego dnia, zaskoczyć drugą połówkę i przeżyć wyjątkowy wieczór... To proste! Najpierw trzeba wybrać się na plac targowy, tam zaopatrzyć się w niezbędne...

 • Smaczny pomysł na "Jak przygotować gofry dla dziecka"

 • Kupiłam foremki silikonowe w kształcie serduszek z myślą o dniu św. Walentego. Ciasteczka upiekłam również z tą właśnie myślą i oto są! Delikatne. puszyste, kokosowe, oblane czekoladą serduszka dla zakochanych. Co Wy na to?

 • Parówki w kształcie serc z jajkiem sadzonym.

 • Do Świąt Bożego Narodzenia zostały dwa tygodnie. Pora przygotować plan działania, by dobrze i bez stresu przygotować się do tego czasu. Święta są okresem bardzo stresującym, zwłaszcza dla tych, którzy mają przygotować, a nie ukrywajmy moi drodzy, że nadal są to w głównej mierze panie.

 • Chcesz zrobić niespodziankę dla partnera ugotuj takie pierogi.

Artykuły na temat: śniadanie dla zakochanych jak przygotować
 • Mateusz Król: Jak został królem

  ...człowieka, ale również jako aktora. Od tego zależy też jakość moich ról. Jestem szczęśliwym człowiekiem, szczęśliwie zakochanym, mam wokół siebie życzliwych ludzi i czuję, że okres po trzydziestce będzie dla(...) jest cudowną dziewczynką. Napisałem dla niej piosenkę, a ona jest moją największą fanką. Kiedy słyszy, jak ją gram, chodzi po domu i śpiewa. Zdarza nam się też razem rapować. Dla mnie to wielka radość...

 • Walentynki - Święto Zakochanych Rodziców

  To miłość sprawiła, że jesteście razem i, że zostaliście rodzicami. Dlatego warto celebrować ten czas, nawet jeśli nie uważacie się za zwolenników Walentynek!

 • Pomysł na poprawiny

  Ślub, to jedna z najważniejszych uroczystości w życiu dwojga zakochanych ludzi, dlatego chcą cieszyć się tą chwilą jak najdłużej. W takich krajach jak Stany Zjednoczone, Wielka Brytania czy Francja bardzo często państwo młodzi decydują się na kilkudniowe przeżywanie swojego święta.

 • 10 pomysłów na walentynki bez wydawania pieniędzy

  Marketingowa sztuczka, święto handlowców, zalew kiczu i tandety - przeciwnicy Dnia Zakochanych utrzymują, że święto nie ma nic wspólnego z miłością i zostało wymyślone tylko po to, abyśmy chwycili za portfele i ruszyli do sklepów. Czy rzeczywiście musimy wydawać pieniądze, aby okazać uczucia?

 • Oświadczyny po polsku

  Nie wystarczy dać pierścionek i zapytać: "Czy wyjdziesz za mnie?". Trzeba to zrobić oryginalnie. Zainteresowany musi się wykosztować, a zainteresowana koniecznie ma być zaskoczona. Współczesne zaręczyny to rytuał bardziej konsumpcyjny niż religijny - twierdzą socjologowie, ale dla zakochanych na tym właśnie polega jego świętość. - Ma być tak, żeby było co wnukom opowiadać - mówią.

 • Zakaz kochania

  Czy miłość może być niemoralna? Zła? Przecież to serce wybiera, nie rozum. Anka zakochała się w ojcu swojego męża. Matylda w księdzu, który otoczył ją opieką. Zuzanna w bliskim kuzynie. Znalazły w tych związkach coś, czego nie dali im inni mężczyźni. Tylko jak kochać z poczuciem winy? A może zakazany owoc smakuje najlepiej?

 • ...   Solidaryzuje sie w buncie ze wszystkimi przeciwnikami Dnia Zakochanych ,tej okropnej komercjalizacji tego swieta. Dlatego tez, postanowilam nie poddac...

 • Czemu nie ja

  Nikt nie budzi tak skrajnych emocji w polskim show-biznesie jak ona. Jedni podziwiają ją za urodę, talent i pracowitość, inni bezlitośnie krytykują, zarzucając brak artystycznej samodzielności. Jej perfekcyjny wizerunek potrafi irytować. Nam Natasza Urbańska mówi: „Do ideału mi daleko, jestem całkiem normalną dziewczyną!”. Czy można jej wierzyć?

 • Ślubowałam czystość

  Myślałam, że nigdy nie pożałuję tej decyzji. Dziś wiem, jak bardzo się myliłam...

 • Myślałam, że mam farta

  Głupio, że zamiast być na uczelni, wzięłam dziekankę i siedzę w domu. Koleżanka obiecała załatwić mi pracę w Anglii. Myślę, że jak tam pojadę, poczuję się lepiej. Zapomnę o Sławku. O tym, co nas łączyło i o tym, kim był...