• Informacje na temat:

  śmieszny

Przepisy na temat: śmieszny
 • Książka z serii dr Witaminka

  ...- Panu Dietetyczkowi - i owszem! Grześ zadbał o to, aby wszystkie mądre zasady zdrowego odżywiania się były wyłożone w sposób jasny i wystarczająco śmieszny dla sześciolatka. Bez niego ta książka byłaby...

Artykuły na temat: śmieszny
 • Rafał Rutkowski: Ten śmieszny gość

  Beata Biały, Twój STYL: Kiedy odkrył pan, że humorem można wpływać na ludzi?  Rafał Rutkowski: Pochodzę z wesołego domu. Dziadek i ojciec sypali dowcipami. Już w przedszkolu zauważyłem, że potrafię rozśmieszać innych i to ma wpływ na moją pozycję w grupie. W podstawówce awansowałem na klasowego wesołka, co ugruntowało moje przekonanie, że bycie śmiesznym może się opłacać. Nie miałem urody...

 • Giermek Mieczy Masz na coś wielką ochotę, a boisz się, że sobie nie poradzisz. Czy to jedyna troska? Każdy z nas bywa trochę śmieszny i nieco szalony....

 • Czego nie wiecie o „Zmiennikach”

  Ten serial należał do naszych ulubionych, bo był śmieszny i pokazywał w pigułce realia życia w PRL-u. Na wysokości zdania stanęli też aktorzy z Ewą Błaszczyk na czele...

 • "Trojanki": W dzień końca świata

  W „Trojankach” Jana Klaty upadek Troi symbolizuje zagładę współczesnego świata. Próżno szukać tu jednak prostych analogii do palących zagrożeń: katastrofy klimatycznej czy obaw przed konfliktem zbrojnym. Reżyser przypomina za to: nawet najtrwalszy porządek może w każdej chwili zatrząść się w posadach, a powód najkrwawszych wojen jest zazwyczaj błahy, prozaiczny, śmieszny.

 • ​Nie tak łatwo być Czesławem

  Mam brzuszek, śmieszny akcent, łysieję, nie przypominam typowego polskiego faceta. Mylę się, przyznaję do błędów. Ale wiecie co? To jest magnes, który przyciąga kobiety - mówi Czesław Mozil w książce "Nie tak łatwo być Czesławem".

 • Dziś widziałam śmieszny obrazek: Dlaczego nie przychodzi wiosna? Bo na ulicy jest za dużo bałwanów :) Ja jednak myślę, ze stopnieją!

 • Stacja Cold Flat Junction

  Żeby detektywem był śmieszny Belg z wąsikiem, dystyngowana stara panna czy arcyinteligentna major rosyjskiej policji, to jeszcze do przyjęcia. Ale żeby dwunastoletnia dziewczynka z amerykańskiej prowincji? Niebywałe!

 • Drobny kłopot

  Długo oczekiwana, druga powieść autora głośnego "Dziwnego przypadku psa nocną porą". Niebywale śmieszny i zarazem głęboko poruszający portret współczesnej rodziny, w której każdemu nagle świat wali się na głowę.

 • Plażowe rytuały godowe

  One zanoszą się śmiechem, który słychać na drugim brzegu jeziora, oni prężą muskuły i przechadzają z wciągniętym brzuchem. Plażowy podryw jest trudny, bo markowe ubranie nie kamufluje już defektów ciała. Plażowy podryw jest śmieszny, bo półgoli wracamy do rytuałów z epoki kamienia  łupanego.

 • Plażowe rytuały godowe

  One zanoszą się śmiechem, który słychać na drugim brzegu jeziora, oni prężą muskuły i przechadzają z wciągniętym brzuchem. Plażowy podryw jest trudny, bo markowe ubranie nie kamufluje już defektów ciała. Plażowy podryw jest śmieszny, bo pół goli wracamy do rytuałów z epoki kamienia  łupanego.

Zdjęcia na temat: śmieszny
Wideo na temat: śmieszny
 • Mateusz Gessler zdradził również, co myśli o jurorach "MasterChef Junior"

  Mateusz Gessler wyznał, jak współpracowało mu się z pozostałymi jurorami pierwsze polskiej edycji "MasterChef Junior". - Ania Starmach to anioł, a Michel bardzo śmieszny i fajny facet - powiedział. Od momentu ogłoszenia składu jury media rozpisują się na temat relacji, jakie łączą kucharza z Magdą Gessler. Jak mężczyzna odniósł się do plotek? - Magda jest cudowną osobą i burzą energiczną

 • Wykładowcy PWST w Krakowie o Piotrze Stramowskim

  , kto by miał taki atut. Dla mnie był on bardzo elastyczny, potrafił zagrać dramatyczną postać, ale też być zabawny, śmieszny - dodał.

 • Jak zachowuje się typowy Polak na wakacjach?

  - Internetowy świr, wieczny chłopiec, marzyciel. Cieszy się życiem i żyje za hajs z YouTube'a... Staram się być śmieszny w tym smutnym świecie - tak pisze o sobie Martin Stankiewicz, autor jednego z najpopularniejszych vlogów. W tym odcinku vloger przedstawił 12 powodów, przez które wstyd za Polaków na wakacjach. Jak zachowujemy się na urlopie?