• Informacje na temat:

  raja w bialym sosie

Przepisy na temat: raja w bialym sosie
Artykuły na temat: raja w bialym sosie
 • Maroko południowe: Co zrobić i co zobaczyć

  Kiedy wysiądziesz z samolotu w Maroku i poczujesz jego zapach, już będziesz wiedzieć, że kiedyś tu jeszcze wrócisz - przepowiedziała moja koleżanka, a ja po tygodniu zwiedzania południowej części tego kraju jestem pewna, że zrobię to z wielką przyjemnością. Pobyt w Maroku jest ucztą dla wszystkich zmysłów. Co zrobić i zobaczyć w południowej części Maroka?

 • Kobieta na Zanzibarze

  Jeden wakacyjny wyjazd zmienił jej życie. Zakochała się w Afryce i założyła biuro podróży organizujące wyprawy safari. Kupiła ziemię nad Oceanem Indyjskim na Zanzibarze, zbudowała dom i wyszła za mąż za Zanzibarczyka. A potem napisała bestseller.

 • Wyspa skarbów

  ..., bardzo rzadki Pathmaraja, w którym przenikają się barwy pomarańczowa i czerwona. Radź prowadzi mnie głębiej i pokazuje dalsze losy drogocennych kamieni. Zanim biżuteria trafi na półki, kamienie(...) Orphanage w Pinnawala (ok. 40 km od Kandy). Wśród 80 podopiecznych jest tu i kulawa Sama, której mina zraniła nogę, i ślepy, wiekowy Raja o pięknych ciosach, a także słoniowe sieroty, które każdy chętny...