• Informacje na temat:

  przekladane se ze zdjeciem

Przepisy na temat: przekladane se ze zdjeciem
Artykuły na temat: przekladane se ze zdjeciem
 • Janiak z żoną na starym zdjęciu. Fani oszaleli!

  Olivier Janiak i Karolina Malinowska to wzorcowe małżeństwo w polskim show-biznesie. Są razem od 15 i nic nie zapowiada, żeby związek miał się zakończyć.

 • Ten przepis dostałam od mojej babci. Zamiast musu jabłkowego użyłam mojej ulubionej konfitury z dzikiej róży. Polecam nie tylko na okres świąteczny.

 • Miłość na zdjęciu

  Jego zdjęcie trzymasz głęboko schowane w portfelu, czy też postawiłaś je sobie w dużej ramce na biurku, albo zrobiłaś z niego fototapetę na ekranie swojego monitora?

 • ck one summer

  Zapach ck one summer odzwierciedla żądnego przygód ducha młodości i przekłada go na język zapachu energetycznego, cytrusowego, owocowego.

 • Chodakowska jest już za chuda?

  Ewa Chodakowska wrzuciła swoje nowe zdjęcie na Instagram z komentarzem: "Dla jednych to narcyzm, samouwielbienie, próżność, zadufanie w sobie. Dla innych to motywacja, inspiracja. Dla mnie to efekty wieloletniej pracy, która przekłada się na styl życia, pracy, której w życiu za nic, na nic nie zamienię". Dla nas to zdjęcie to dowód na już trochę przesadnie wychudzone i wytrenowane ciało Ewy. A waszym zdaniem?

 • Polki źle oceniają swoje ciała. Jak to wpływa na ich zachowania w łóżku?

  Polskie kobiety nie lubią swoich ciał, nie akceptują ich wyglądu, nie potrafią mieć zdrowego, bezpiecznego dystansu do własnych niedoskonałości. To wszystko przekłada się na brak swobody w łóżku. W sypialni, zamiast skupiać się na bliskości i przyjemności, coraz częściej odgrywamy scenariusze porno - mówi seksuolog Marta Niedźwiecka w rozmowie z Martą Szarejko. Wywiad pochodzi z książki "Seksuolożki. Sekrety gabinetów", która trafi do księgarń 14 sierpnia.

 • Szczęście w zasięgu biurka

  Około 60% Polaków jest niezadowolonych ze swoich zarobków, zaś blisko 40% deklaruje, że ich motywacja do pracy spada. Stres wywołany poziomem wynagrodzenia, ilością czasu spędzonego w biurze, a często też atmosferą to główne problemy pracowników. W efekcie zaledwie 22% z nich uważa się za szczęśliwych w miejscu zatrudnienia, zaś 13% wręcz przeciwnie. Brak satysfakcji z wykonywanych zadań przekłada się na chęć zmiany. Niezależnie od branży czy sektora, aż 41% ankietowanych często myśli o...

 • Tajemnica pięknej fotografii według Kasi Tusk

  - Selfie ma swoje uzasadnienie w sytuacjach, gdy dzieje się coś niezwykłego, a my nie mamy szansy poprosić kogoś, aby nas sfotografował. Dobrze na zdjęciu może wyjść każdy, jeśli się trochę podszkoli w pozowaniu - mówi Kasia Tusk. Jedna z najpopularniejszych polskich blogerek i autorka książki "Make photography easier" fotografując od lat nauczyła się, że każdy, niezależnie od jakości sprzętu, może robić dobre zdjęcia.

 • Dziecko naśladuje znanego modela. Efekt? Przezabawny!

  ​Czy można wyrosnąć z żartów ze swojego rodzeństwa? Ta historia pokazuje, że nie. Mama 1,5-rocznego chłopca robi furorę w sieci zdjęciami syna, które stylizuje tak, by jak najbardziej przypominały fotografie jej brata, profesjonalnego modela. Efekt jest zaskakujący.

 • Co powiedziałby kot, gdyby potrafił mówić?

  Największe przyjaźnie opierają się na wzajemnym zrozumieniu. Z takiego założenia wychodzi Isabella Lauer, autorka książki "Co mówią do nas koty", dziennikarka i biolożka, a przede wszystkim wielka miłośniczka kotów. W swoim poradniku w przystępny sposób przekłada na pozór dziwne i niejasne zachowania tych zwierząt na język, który jest zrozumiały dla każdego kociego wielbiciela.

Zdjęcia na temat: przekladane se ze zdjeciem