• Informacje na temat:

  prosta i tania babka

Przepisy na temat: prosta i tania babka
Artykuły na temat: prosta i tania babka
 • Jak nawilżyć skórę domowymi sposobami?

  Koniec listopada to bardzo trudny czas dla naszej skóry. Temperatura powietrza niebezpiecznie zbliża się do zera, wieje silny wiatr i zacina deszcz. Do tego dochodzi problem suchego powietrza w domach i mieszkaniach. W rezultacie skóra (szczególnie twarzy i rąk) przesusza się, swędzi i wygląda nieestetycznie.

 • Czym zastąpić masło na co dzień?

  Nikogo nie trzeba chyba przekonywać, że masło w rozsądnych ilościach jest bardzo zdrowe – zawiera witaminy A, D oraz E niezbędne do prawidłowego funkcjonowania organizmu. Jednak cena śmietankowej kostki może skutecznie odstraszyć jej amatorów, mimo że wielu z nich nie wyobraża sobie polskiej kuchni bez ukochanego masła. Trudno się dziwić – wszyscy dodajemy je do kanapek i wypieków, a jego smak kojarzy się z ciepłem rodzinnego domu i dzieciństwem.

 • Kraj uśmiechniętego (nie zawsze) smoka

  Relacja z kilkutygodniowego pobytu w Chinach pisana w fromie dziennika

 • Duet niespodzianka

  ...tam z rodzicami od dzieciństwa. Marynarze, płyty sprowadzane z całego świata. Na Wybrzeżu polowało się wtedy na najnowszą muzykę, plakaty. Rzeczy nie do dostania gdzie indziej w Polsce. Ja akurat(...) przejmowałem. Nie była wcale tania, długo oszczędzałem każdy grosz, który wpadł mi w ręce. A gdy już ją miałem, to potem tylko grałem i chciało się żyć! A gdy nie grałem, chodziłem do Non Stopu w Sopocie...