• Informacje na temat:

  postacie z lukru

Przepisy na temat: postacie z lukru
 • Kuchnia turecka

  Miłośnicy dobrego jedzenia nie rozczarują się w Turcji, kraju o tak bogatej tradycji kulinarnej.

Artykuły na temat: postacie z lukru
 • O macierzyństwie bez lukru

  Macierzyństwo, oprócz chwil niemalże metafizycznych, bywa męczące. Dla wielu wciąż brzmi to jednak jak bluźnierstwo. O radościach i udrękach bycia mamą bez lukru opowiada Dorota Smoleń - mama Piotrusia i Michała, pomysłodawczyni bloga "Macierzyństwo bez lukru", autorka poradnika "Mamo dasz radę".

 •  Zdecydowanie największym sentymentem darzę "Annę Kareninę", bohaterkę powieści Tołstoja. Dlaczego? Anna to moja imienniczka, kobieta, której los podarował...

 • O macierzyństwie bez lukru

  Macierzyństwo, oprócz chwil niemalże metafizycznych, bywa męczące. Dla wielu wciąż brzmi to jednak jak bluźnierstwo. O radościach i udrękach bycia mamą bez lukru opowiada Dorota Smoleń - mama Piotrusia i Michała, pomysłodawczyni bloga "Macierzyństwo bez lukru", autorka poradnika "Mamo dasz radę".

 • Miś zwany Paddington, Michael Bond

  Tak, tak, latka lecą! Mimo że miś Paddington w charakterystycznej pelerynce i ze słoikiem marmolady w łapce nie jest już młodzieniaszkiem, to obok jego uniwersalnych opowieści nie można przejść obojętnie! Niedźwiadek to symbol Wielkiej Brytanii, postać z ekranów kinowych, a także wspaniały wzór do naśladowania dla najmłodszych - propagujący tolerancję, uprzejmość i wytrwałość.

 • Wszystko, co chcesz wiedzieć o mazurku

  Podobnie jak Boże Narodzenie niezaprzeczalnie kojarzy się z zimowym krajobrazem i pachnącą choinką, tak również Wielkanoc ma swoje charakterystyczne symbole. Jednym z nich bez wątpienia jest mazurek.

 • Chrzan i jajka są super

  Warto jeść i chrzan, i jajka. Z rozmowy z dr Martą Mańczuk z Centrum Onkologii dowiesz się, czemu jajeczny cholesterol nie szkodzi, ile prawdy jest w reklamach jaj kur zielononóżek i wielu innych ważnych spraw dotyczących świątecznego stołu.

 • Nawyki, które rujnują twoją dietę

  Twojej diecie nieustannie towarzyszą głód oraz męcząca ochota na słodycze? Na dodatek od tygodni wcale nie widzisz rezultatów odchudzania. Jedną z najczęstszych przyczyn takich problemów mogą być złe nawyki żywieniowe, których często nawet nie zauważamy. Oto 6 podstawowych błędów, które popełniamy podczas stosowania diet.

 • Wielkanoc malowana

  ...świąteczne rzeźbienie. Stworzyłam wielkie, dwumetrowe postacie mężczyzny i kobiety z... sękacza. Doczekały się nawet własnej sesji fotograficznej. Magda Gessler    

 • Mapa smaków mojego życia

  Jak smakuje miłość? Czym pachnie pierwsza podróż? Mają w głowie obrazy związane z najważniejszymi dla nich momentami, ale przede wszystkim – smaki, które towarzyszyły tym chwilom. Kucharze Anna Starmach, Ewa Wachowicz i Grzegorz Łapanowski rysują kulinarną mapę swojego życia.

 • Włącz "Zwierzogród" do swojej filmoteki

  Ponad milion widzów w polskich kinach. Paweł Domagała i Julia Kamińska w polskiej wersji językowej. Film twórców Krainy lodu i Wielkiej Szóstki na Blu-ray 3D, Blu-ray i DVD od 20 czerwca.

Wideo na temat: postacie z lukru
 • Natalia Kukulska: Zależało mi, żeby ta historia była bez lukru

  Niedawno ukazała się książka "Tyle słońca. Anna Jantar" Marcina Wilka. Dlaczego akurat ta biografia Anny Jantar jest wyjątkowa? - Marcin nie psychologizuje, nie stawia tez o jej postaci, tylko po prostu pokazuje fakty - powiedziała w "Dzień Dobry TVN" córka Anny Jantar, Natalia Kukulska. Popularna wokalistka zdradziła przy okazji, co myśli o doniesieniach medialnych dotyczących kryzysu w małżeństwie jej rodziców. Powiedziała też, skąd czerpie ciekawe informacje na temat swoje mamy: - Jest...