• Informacje na temat:

  ozdoby z szyszek

Przepisy na temat: ozdoby z szyszek
 • Święta będą lepsze z Wedlem!

  Wedlowska, Pierrot, Bajeczny i Świąteczne Pralinki znalazły się w wyjątkowych opakowaniach o kształcie kuli, dzwonka czy choinki, które mogą służyć również jako ozdoby świąteczne. W tym roku, Torcik...

Artykuły na temat: ozdoby z szyszek
 • Świąteczne ozdoby

  Zatrzymajmy się na chwilę i weźmy głęboki oddech. Zamiast przeganiać dzieci z kąta w kąt, usiądźmy  z nimi i wspólnie zróbmy ozdoby na świąteczny stół. Kolorowe szyszki  Potrzebne nam będzie kilka szyszek, farby i pistolet do kleju. Dobrze jest zainwestować w taki sprzęt, bo przydaje się do robienia różnych rzeczy (np. wielkanocnych koszyczków). Jeśli nie mamy pistoletu, użyjmy kleju typu...

 • Piękne ozdoby

  Zatrzymajmy się na chwilę i weźmy głęboki oddech. Zamiast przeganiać dzieci z kąta w kąt, usiądźmy  z nimi i wspólnie zróbmy ozdoby na świąteczny stół. Kolorowe szyszki Potrzebne nam będzie kilka szyszek, farby i pistolet do kleju. Dobrze jest zainwestować w taki sprzęt, bo przydaje się do robienia różnych rzeczy (np. wielkanocnych koszyczków). Jeśli nie mamy pistoletu, użyjmy kleju typu...

 • Wianek na drzwi

  ...​Koniecznie idź teraz na spacer do lasu lub do parku. Uzbierasz szyszki i żołędzie, które spadają z drzew, a także korę. Można z nich zrobić piękne, naturalne ozdoby, na przykład jesienny wianek, który położysz zamiast kwiatów na stole. Możesz też nim udekorować drzwi.

 • Piękne z natury

  Jeśli chcesz mieć oryginalne ozdoby na choinkę, zrób je samodzielnie.

 • Roślinne parawany

  Zasłonią niezbyt urodziwy murek, ozdobią ogrodzenie lub altankę i oddzielą nas od niechcianych spojrzeń sąsiadów. Roślinne parawany to świetny sposób na oryginalną i praktyczną ozdobę ogrodu.

 • Zrób je samodzielnie. To świetna zabawa!

  Lukrowane pierniczki, makaronowe bombki, własnoręcznie malowane na biało szyszki, lakierowane na złoto orzechy włoskie, suszone owoce i papryczki chili. Beata Śniechowska, zwyciężczyni 2. edycji programu "MasterChef", zaprezentowała świąteczne ozdoby, które można samemu zrobić w domu.

 • Atrakcyjne przez cały rok

  ​Trudno wyobrazić sobie bez nich ogród, a późną jesienią i zimą są jego największą ozdobą. Iglaki dają wiele możliwości aranżacji ze względu na ogrom form, rozmiarów oraz kolorów.

 • Szybkie sposoby na świąteczny klimat. Stwórz go w 15 minut

  Święta już tuż-tuż! Już od listopada na sklepowych półkach królują bożonarodzeniowe ozdoby i czekoladowe Mikołaje. To pewny znak, że najwyższa pora pomyśleć o ozdobach. W natłoku pracy i innych obowiązków trudno Ci znaleźć czas na dekorację mieszkania? Skorzystaj z kilku sprytnych sposobów i wykreuj ekspresowo świąteczną atmosferę!

 • Najciekawsze świąteczne promocje: Gdzie szukać okazji?

  Święta kojarzą nam się z zapachem piernika, czasem dla rodziny i przystrojoną choinką. Z drugiej jednak strony to okres sporych wydatków: prezenty, ozdoby świąteczne, a do tego składniki, z których powstaną potrawy wigilijne - wszystko to niemało kosztuje. Dlatego warto już teraz poszukać okazji cenowych.

 • Wakacje... na ścianie

  Pamiątki z wakacji - kamyczki, muszelki, piasek, szyszki czy suszone kwiaty zazwyczaj wzbudzają nasze zainteresowanie przez chwilę, a potem razem z ciepłymi wspomnieniami lądują w kącie szafy. A wcale tak być nie musi.

Wideo na temat: ozdoby z szyszek
 • Jak zrobić dekoracje świąteczne z tego, co mamy w domu?

  Lukrowane pierniczki, makaronowe bombki, własnoręcznie malowane na biało szyszki, lakierowane na złoto orzechy włoskie, suszone owoce i papryczki chili. Beata Śniechowska, zwyciężczyni 2. edycji programu "MasterChef", zaprezentowała w "Dzień Dobry TVN" świąteczne ozdoby, które można samemu zrobić w domu. (DDTVN)

 • Jak zrobić dekoracje świąteczne z tego, co mamy w domu?

  Lukrowane pierniczki, makaronowe bombki, własnoręcznie malowane na biało szyszki, lakierowane na złoto orzechy włoskie, suszone owoce i papryczki chili. Beata Śniechowska, zwyciężczyni 2. edycji programu "MasterChef", zaprezentowała w "Dzień Dobry TVN" świąteczne ozdoby, które można samemu zrobić w domu.