• Informacje na temat:

  ozdabianie butelek

Artykuły na temat: ozdabianie butelek
 • ​Alternatywne choinki to hit!

  ...pomysłów jest naprawdę długa! Popularnym rozwiązaniem jest też przyklejanie na ścianę szablonu w kształcie choinki, a potem ozdabianie go. Choinka na zdjęciu Po co zajmować przestrzeń(...) choinka z butelek piwa? Niech będzie oryginalnie, śmiesznie, inaczej! 

 • Prezentowe pewniaki na Dzień Dziecka

  ...ze ścianek ma różnorodne faktury i kolorystykę materiałów. Zabawki kreatywne i rozwojowe Starsze Smyki uwielbiają twórcze zajęcia. Malowanie, budowanie, ozdabianie i tworzenie - to wszystko, co(...) zawierający śmieciarkę Rowdy, łopatę, kontener na śmieci, formę do wyciskania butelek oraz 4 tuby Play-Doh. Zapewnia dziecku kreatywną zabawę, podczas której maluch może ulepić z ciastoliny np. butelki...

 • Akcesoria do bento

  ..., że do transportu nigdy nie używamy ponownie butelek PET po wodzie lub innych napojach. Te butelki nie nadają się do powtórnego wykorzystania. Fragment książki "Lunchbox na każdy dzień. Przepisy...

 • Brighton - najsłynniejszy kurort Anglii

  To morskie uzdrowisko o królewskich tradycjach jest dla Anglików tym, czym Sopot dla Polaków...

 • Jak przygotować święta bez chemii

  Julita Bator - autorka książek o zdrowym gotowaniu podpowiada, jak przygotować święta bez glutaminianu sodu i sztucznych barwników, żeby zachować tradycyjny smak wigilijnej kolacji.

 • Jak skomponować idealne menu weselne?

  Niewiele osób wyobraża sobie udane wesele bez dobrej muzyki porywającej do tańca, smacznych dań i wybornych trunków. Jednocześnie każdy ma inne zwyczaje i upodobania kulinarne. Jak usatysfakcjonować wszystkich gości, a przy tym nadać swojemu przyjęciu indywidualny rys?

 • Bonnie Parker: Palaczka cygar o lekkim spuście

  Clyde Barrow - brunet o brązowych oczach dotknięty oczopląsem, z dołeczkami pojawiającymi się podczas uśmiechu, dzielił z Bonnie pewne palące pragnienie życia i zdeterminowanie w kwestii przekroczenia za wszelką cenę swojego stanu społecznego. Tak zaczął się jeden z najgorętszych gangsterskich romansów wszech czasów.

 • Zrób to sam

  Nie jesteśmy skazani na wzdychanie do mieszkaniowych katalogów - przy odrobinie wysiłku i kreatywności możemy samodzielnie wykonać ciekawe ozdoby, które ożywią nawet najskromniejsze gniazdko.

 • W obronie słodyczy

  Słodyczy pragniemy nie tylko w miłości, ale też w kuchni. Czasem się tego wstydzimy, nawet bardzo. Tak, że gotowi jesteśmy wyrzec się słodkości i wyrugować je z wszelkich jadłospisów.

 • ...polarze niestraszna najsroższa zima! Polartec (z poliestrowych butelek!) ogrzewa cię, zatrzymuje wiatr, deszcz i śnieg, odprowadza pot na zewnątrz. Niestety, mocno się elektryzuje, co zwiększa drażliwość...