• Informacje na temat:

  niemki

Przepisy na temat: niemki
Artykuły na temat: niemki
 • Niemka, która ukradła koronę Chrobrego. Dlaczego Rycheza zdradziła Polskę?

  Sprzeniewierzyła się wszystkiemu, na co jej teść i mąż pracowali przez ćwierć wieku. W tajemnicy wywiozła z Polski insygnia koronacyjne i oddała je uradowanemu cesarzowi Niemców. Za jej sprawą Polska znowu spadła do rangi księstwa. Ale czy tak było naprawdę?

 • Bez konserwantów, bez toksyn – bez kompromisów. UND GRETEL wchodzi do Polski

  Wysoka jakość, odważne, nowoczesne kolory i w 100% organiczne składniki – tak po krótce można zdefiniować nową markę kosmetyczną na polskim rynku. UND GRETEL, bo o niej mowa, od stycznia jest dostępna w sklepie internetowym topestetic.pl, a także w wybranych salonach kosmetycznych na terenie kraju. Niemki pokochały tę kolorówkę za bezkompromisowe podejście zarówno do barw, jak i składu wolnego od...

 • Heidi Klum jest w piątej ciąży?

  Heidi Klum jest jedną z topmodelek – gwiazd lat 90. Niemka zaczęła karierę w 1992 roku, by szybko stać się ulubienicą najlepszych projektantów.

 • Anna Ewers i Gigi Hadid najlepszymi modelkami roku 2015

  22-letnia Niemka Anna Ewers została uznana przez ludzi świata mody za najlepszą modelkę 2015 roku. Natomiast faworytką internautów jest 20-letnia Amerykanka Gigi Hadid.

 • Mój świat to brud, występki, upadek i degeneracja

  - Kiedy kilka lat temu pewna Niemka zapytała mnie, dlaczego przedstawiam Wrocław, który ona pamięta jako szalenie spokojny, jako siedlisko zbrodni i występku, odpowiedziałem: "Droga pani, ale ja nie piszę romansów". Nie wydają mi się ciekawe kryminały, w których na końcu wszyscy spotykają się w sali kominkowej, a przenikliwy detektyw gra w grę pod tytułem "wszyscy jesteśmy podejrzani". To nie mój świat - mówi pisarz Marek Krajewski, autor najnowszej książki "Mock. Ludzkie zoo".

 • Podwieczorek adwentowy… po niemiecku

        Wczorajszym popołudniem udaliśmy się do Klaudi i do Eric’a na Świąteczny podwieczorek. Klaudia jest Niemką, muzykologiem z wykształcenia a...

 • Polski raj salonów piękności

  ..., nigdy nie przypuszczał, że będzie czesał Niemki w salonie na parterze swojego domu: - Ale były pieniądze do zrobienia. - mówi. - Mamy około 40 klientów w ciągu dnia i zarabiamy około 300 euro dziennie...

 • Miliard funtów na kosmetyki

  Prawie miliard funtów wydadzą w tym roku Brytyjki na kosmetyki do makijażu. Mieszkanki Wysp wyprzedzają w tej kwestii Francuzki, Niemki i Hiszpanki.

 • Czy jeszcze kiedyś dla nas zatańczy?

  Nigdy nie bał się wyzwań. Przed nim kolejne: niemiecki "Taniec z gwiazdami". Czy Niemki pokochają go tak jak Polki?

 • Kiedy mąż nie chce seksu...

  Pewna sfrustrowana Niemka wyznała niedawno na łamach prasy, że została zmuszona do podjęcia pracy w agencji towarzyskiej. Zmusiła ją do tego sytuacja rodzinna. Zdarza się.

Zdjęcia na temat: niemki
Wideo na temat: niemki