• Informacje na temat:

  marianna

Artykuły na temat: marianna
 • Marianna Zydek pokazała pierś na premierze

  Marianna Zydek ma zaledwie 25 lat, ale już zdążyło zrobić się o niej głośno. Młoda aktorka może pochwalić się bardzo oryginalną urodą.

 • Marianna Kowalewska podzieliła się radosną nowiną

  ...22-letnia Kowalewska wciela się w postać Ewy Maj - dręczonej przez rówieśników nastolatki, uciekającej z domu dziecka. Marianna doskonale poradziła sobie z tym trudnym zadaniem. Jak przyznała(...) się radosną nowiną. 22-letnia Marianna zaręczyła się ze swoim ukochanym - Miłoszem Gierszewskim. Zdjęcia, na których pozuje z pierścionkiem zaręczynowym, opatrzyła wzruszającym podpisem. "Wczoraj...

 • Marianna Bończa-Stuhr: Urealniłam swoje wspomnienie z dzieciństwa

  Magdalena Tyrała: 20 listopada ukaże się książka "Kto tam zerka na Kacperka", do której opracowałaś przepiękne ilustracje nawiązujące do klasyki polskiej literatury dziecięcej. Twój tata - Jerzy Stuhr - napisał do niej tekst. Skąd wziął się pomysł na waszą współpracę? Marianna Bończa-Stuhr: - Wydawnictwo Literackie złożyło mi propozycję opracowania pewnego pomysłu na książkę. Pierwotnie miała...

 • .... Zszargana została narodowa świętość! - alarmują jedni. - Ta kobieta lubi zbereźne tematy i jest tak samo inteligentna jak jej publiczność. To po prostu zero, Marianna schodzi na psy - mówił jeden(...) właśnie ona została Marianna. Jestem szczęśliwy, bo zawsze oglądam jej programy - mówił RMF przedstawiciel drugiego obozu. Zatem dla jednych skandal, dla innych święto narodowe.

 • Marianna i róże

  Marianna i róże to rodzaj pamiętnika napisanego przez autorki na podstawie zachowanego archiwum rodziny Malinowskich i Jasieckich, osiadłych w Wielkim Księstwie Poznańskim na przełomie XIX i XX wieku, oraz różnych źródeł historycznych dotyczących tego okresu.

 • Mateusz Ziółko już po ślubie

  Piosenkarz powiedział sakramentalne "tak" 10 czerwca. Jego wybranką jest Marianna Sokołowska, Miss Polonia Ziemi Sądeckiej.

 • Marianne Faithfull w Polsce

  2 listopada w Sali Kongresowej zaśpiewa Marianne Faithfull. Angielska wokalistka przyjedzie promować swoją ostatnią płytę "Before The Poison", przy której pomagali jej m.in. PJ Harvey i Nick Cave.

 • Ewa Błaszczyk przekazuje pałeczkę

  ...​Aktorka możne spać spokojnie. Wszytko, co robi w fundacji okazało się inspiracja dla jej córki. Marianna Janczarska podjęła ważna w swoim życiu decyzję i oznajmiła światu, że za jakiś czas przejmie opiekę nad fundacją "Akogo".

 • Między słowami

  Razem są prawie 60 lat. Feliks Falk, reżyser i scenarzysta, oraz Marianna, polonistka, twierdzą, że ich małżeństwo nie było usłane różami, ale doceniają to, że rodzina wciąż trwa.

 • Nowe przygody Basi

  ...​Już 2 sierpnia br. na półki księgarskie trafi nowy tom w serii o najlepszej przyjaciółce każdego przedszkolaka - Basia i basen. Zofia Stanecka i Marianna Oklejak po raz kolejny tworzą świat, z którego nie chce się wracać.

Zdjęcia na temat: marianna
Wideo na temat: marianna
 • Marianna Stuhr o swoich projektach: Inspiracją był temat macierzyństwa

  Marianna Stuhr, córka Jerzego Stuhra i siostra Macieja Stuhra, jest graficzką i prowadzi własną firmę. Ekipa "Dzień Dobry TVN" odwiedziła ją w jej pracowni, gdzie artystka opowiedziała o swoich inspiracjach oraz zaprezentowała swoje niektóre projekty.

 • Ewa Błaszczyk o swoich córkach

  . Natomiast druga córka pani Ewy, studiująca aktorstwo Marianna, jak na swój wiek jest wyjątkowo dojrzałą osobą. Mocno wspiera swoją mamę we wszystkich jej działaniach.