• Informacje na temat:

  łatwe na przyjęcie gości

Przepisy na temat: łatwe na przyjęcie gości
 • Grill idealny – jak zaskoczyć gości?

  Masz już dość tradycyjnego grilla, na którym można uświadczyć jedynie kiełbasę śląską i spaloną karkówkę? Sprawdź, jak zaskoczysz swoich gości!

 • Crostini z zielonym hummusem i plastrami wegetariańskimi

  ...jako podstawa pysznych i efektownych przekąsek podczas przyjęć. My polecamy szybkie i łatwe w przygotowaniu crostini z zielonym hummusem i plastrami wegetariańskimi. Wystarczy 20 minut i kilka składników by zachwycić gości kolorowymi mini-kanapkami!

 • Modne kawy, które zrobisz w domu

  ...kawowe. A jeśli będziemy mieć gości i kawa musi być przygotowana jeszcze szybciej z pewnością przyda się funkcja LatteDuo, która pozwala przygotować 2 kawy mleczne lub czarne jednocześnie.  Na co...

Artykuły na temat: łatwe na przyjęcie gości
 • Przyjęcie w ogrodzie: Praktyczne porady

  Dobór odpowiedniego menu to istotna sprawa podczas każdego przyjęcia. Ale jeśli ma się ono odbyć „pod chmurką”, musisz wziąć pod uwagę kilka dodatkowych cech podawanych dań – nie pojawią się one na stole w kilkadziesiąt sekund po wyjęciu z piekarnika, dlatego powinny być stosunkowo trwałe i łatwe w transporcie.

 • Wzorowe przyjęcie

  ...z gości. Jest prawdopodobne, że ktoś zanurzył w sosie ugryziony wcześniej kawałek selera czy marchewki. A mamy sezon przeziębień i grypy. Szukaj dań z dużą ilością błonnika. Wybieraj ciemne pieczywo...

 • Bon ton, czyli wszystko o etykiecie

  Hasło „weselny savoir-vivre” sprawia, że wszyscy na gwałt próbują sobie przypomnieć, co dokładnie robili na ostatnim przyjęciu, gdy szaleli całą noc. A przecież właściwego zachowania w równym stopniu oczekuje się od zaproszonych gości, co od pary młodej.

 • Wesele w stylu rustykalnym, nowoczesnym czy vintage? Motywy i kolory przewodnie

  Wybierając styl wesela skupiasz się na najważniejszych elementach – wystroju sali bankietowej, sukni ślubnej, dekoracjach i muzyce. Okazuje się jednak, że to małe szczegóły, kolorystyczne wstawki i odcienie kwiatów budują cały nastrój wesela. Bez ich dopracowania przyjęcie może stracić swój charakter i zatrzeć się w pamięci gości. Przecież po jakimś czasie zostaje nam tylko barwne wspomnienie...

 • Słodkie ukoronowanie wesela

  Tort zajmuje w weselnym menu miejsce szczególne - jego słodycz ma zapewnić przyszłym małżonkom dostatek i szczęście. Utarło się, że musi zachwycać, aby na zawsze zostać zapamiętanym przez gości. Jak zatem rozgryźć sprawę tortu?

 • Jak umiejętnie wybrać zaproszenia ślubne?

  Wybór ślubnych zaproszeń nie jest sprawą prostą. Zaproszenie to nie tylko kartonik z informacją o uroczystości, ale także element przygotowań do wielkiego dnia, dlatego musi stanowić spójną całość. Zaproszenie jest wizytówką ślubu i ma zachęcać gości do udziału w uroczystości. Czym kierować się w jego wyborze?

 • Robert Lewandowski: Trzeba czasem zdjąć zbroję

  ...porządek miał znaczenie. Dzisiaj też dyscyplina jest ogromna: gdy jadę na 9 na trening, nie mogę spóźnić się ani minuty, być o 9.10. I podobno gonisz gości do zmywarki. - Tak, ścigam ich do dzisiaj. To są...

 • Święta na kredyt

  ...wielkie niekończące się przyjęcie, które trwa dwa dni. Gdy byłam mała śmiałyśmy się z siostrą, że przy stole zmieniali się jedynie goście, a impreza kręciła się bez przerwy. To chyba taka tradycja(...) innych polskich domach, zwyczaj składkowej Wigilii, na którą każdy z gości przynosi jedno albo dwa dania, zupełnie się nie przyjął. - Mama nie przeżyłaby, że wszystkiego sama nie zrobiła i nie...

 • ​Tradycyjne polskie wesele? Mamy lepszy pomysł!

  W zwyczajach ślubnych wciąż prym wiedzie ślub w kościele i tradycyjne polskie wesele do białego rana. Ale coraz więcej par młodych mówi: chcemy to zrobić inaczej, po swojemu. Uciekają od żenujących przyśpiewek weselnych, setki gości i obowiązku zapraszania rodziny, której prawie nie znają. Uciekają też od rodziców, którzy płacą, więc mają prawo wtrącić się w każdą decyzję. Dokąd?

 • Chrzciny - co zrobić aby ich świętowanie było radosne?

  Chrzciny to temat aktualny przez cały rok. Ale jak zorganizować to przyjęcie? Wiele świeżo upieczonych rodziców prosi o radę rodzinę i znajomych lub wpisuje w swoją ulubioną wyszukiwarkę hasło “chrzciny Kraków”. Tym sposobem starają się uzyskać odpowiedź na pytanie co zrobić, aby chrzest i związane z tym przyjęcie kojarzyły się tylko i wyłącznie z radością?

Wideo na temat: łatwe na przyjęcie gości