• Informacje na temat:

  karkowka gotowana dietetyczna

Artykuły na temat: karkowka gotowana dietetyczna
 • Wakacyjne grzeszki. Jak dają o sobie znać?

  Z jednej strony lepsze samopoczucie, nadrobione zaległości w spaniu i większa ilość naturalnych witamin w organizmie, z drugiej - niekoniecznie idealny stan zdrowia... Jeśli w ostatnich tygodniach dietetyczna samodyscyplina i aktywność fizyczna nie były twoją mocną stroną, warto byś z końcem lata sprawdziła, jaka jest kondycja organizmu. Wystarczy kilka podstawowych pomiarów. Jeśli ich wyniki...

 • Lżejsza o 4 kilogramy w miesiąc!

  Pełnia lata to idealna pora, by… w pyszny sposób zyskać szczuplejszą sylwetkę. Wystarczy unikać kulinarnych pułapek, a postawić na sezonowe spalacze zbędnego tłuszczyku.

 • Urlop od wyrzeczeń

  Latem łatwiej dbać o figurę? Akurat! Owszem, przed wyjazdem każda z nas robi, co może, by dobrze wyglądać w bikini. Ale na miejscu zaczynamy sobie dogadzać. I w tydzień zjadamy tyle kalorii, co normalnie przez pół miesiąca. Skąd to wiemy? Z najnowszych wyliczeń dietetyków. Wspólnie z ekspertami ogłaszamy akcję wróć z wakacji bez „nadbagażu”.

 • Jak jeść zdrowo przy...

  ...artretyzmie, wysokim cholesterolu, cukrzycy i nadciśnieniu. Sprawdźmy, jaka żywność może nam szkodzić, a jaka będzie sprzymierzeńcem w walce z chorobami.