• Informacje na temat:

  jaki piekarnik parowy wybrać

Przepisy na temat: jaki piekarnik parowy wybrać
 • Fakty i mity o zmywarce, płycie indukcyjnej i piekarniku parowym

  Choć urządzenia takie, jak zmywarka, płyta indukcyjna czy piekarnik parowy nie są już dziś niczym nowym – na wystawach sklepów wielkopowierzchniowych znajdziemy ich przecież całe mnóstwo – to zdarza się, że wiele osób wciąż powiela rozmaite mity na ich temat. Postanowiliśmy zatem sprawdzić, które z informacji dotyczących tych sprzętów są nieprawdziwe, a które mają pokrycie w rzeczywistości.

Artykuły na temat: jaki piekarnik parowy wybrać
 • Piekarnik do zabudowy: jaki wybrać i na co zwrócić uwagę?

  Piekarniki do zabudowy zdobyły dużą popularność, gdyż pozwalają na aranżację kuchni w dowolnym stylu. Nowoczesne urządzenia są wyjątkowo funkcjonalne i oferują wiele dodatkowych możliwości. Warto jednak wiedzieć, czym kierować się podczas wyboru piekarnika, aby znaleźć model dostosowany do swoich potrzeb. Poniżej zamieszczamy praktyczne wskazówki.

 • Cała para naprzód! Czyli po co inwestować w parę?

  Choć może się wydawać, że „epokę pary” pożegnaliśmy całe wieki temu, mamy teraz do czynienia z ponownym parowym boomem. Coraz więcej urządzeń AGD korzysta z niezwykłej mocy pary. Do parowych żelazek jesteśmy już przyzwyczajeni, czas więc na kolejną nowość – piekarnik parowy!

 • I co ty robisz, kochanie?

  ...w tygodniu odświeżałam odkurzaczem parowym, który zabija roztocza. Częściej gadaliśmy z mężem, częściej się kochaliśmy. Sytuacja wydawała się pod kontrolą. Ale tylko przez kilka miesięcy, bo później(...) księgową, tata pracował w kiosku. Dlatego ona po maturze zostawia rodzinny Olkusz i przyjeżdża na studia do Warszawy. - Ważne książki, ludzie, romanse - mówi o tamtym czasie. - I jakiś niepokój wewnętrzny...