• Informacje na temat:

  jak zrobić łazanki z kapustą i mięsem

Artykuły na temat: jak zrobić łazanki z kapustą i mięsem
 • Święta inaczej

  Co roku ten sam stół, zastawa, a na niej ci sami "goście": karp, pierogi z kapustą, bigos, śledzie w śmietanie. A gdyby tym razem zaprosić kilku nowych uczestników? Pokażemy ci, jak odmienić tradycyjne dania, by miały więcej witamin, były mniej kaloryczne i pozostały tak samo smaczne.

 • Za 3 miesiące zostanie babcią

  ...z tradycją: ze wspólnym śpiewaniem, bez mięs, z rybą w roli głównej. Na stole pojawiły się też kluski z kapustą, łazanki i kutia, którą przygotowała pani Irena. Ale i tak wszyscy bez wątpienia czekali na(...). - Nie planowała dziecka, ale ono się samo zaplanowało - śmieje się. Monika, córka piosenkarki i jej męża Michała Sobolewskiego, ma 28 lat i podobnie jak ojciec pracuje na uniwersytecie w Lubbock...

Wideo na temat: jak zrobić łazanki z kapustą i mięsem
 • Jak zrobić łazanki?

  Łazanki to klasyka polskiej kuchni. To proste danie składa się z podsmażonego boczku, kiszonej kapusty i makaronu w charakterystycznym kształcie kwadratów. Tradycyjna wersja wymaga również dodania grzybów, można użyć również kiełbasy czy mięsa. Smakuje wyśmienicie - to genialne połączenie delikatności makaronu z lekką kwaśnością kapusty i wyjątkowym smakiem mięsa. Zobaczcie, jakie to proste!