• Informacje na temat:

  jak się ubrać do włoch

Przepisy na temat: jak się ubrać do włoch
 • Rodzinny obiad na szybko? Zapiekanka z makaronem!

  Mamo, co dziś na obiad?! Z pewnością nieraz słyszysz to zdanie. Zadowolić Twojego głodomora nie jest łatwo. Gorączkowo zastanawiasz się, co przygotujesz szybko, smacznie i zdrowo? Z opresji uratuje Cię nie kto inny jak bohaterka wszystkich rodzicielek – zapiekanka z makaronem!

 • Domowe makarony według włoskich przepisów

  Dla Włochów to danie narodowe. Bez codziennej porcji pasty, jak nazywają makaron przyrządzany na różne sposoby, nie wyobrażają sobie życia. Warto się skusić!

 • Spaghetti al pomodoro - przepis Audrey Hepburn

  Mama była poważnie uzależniona. Nie mogła się obejść bez makaronu. Jadała go w domu i zamawiała w restauracjach, z lekkim zażenowaniem, gdy przedstawiano jej wyszukane i ambitne dania: "Jeśli to nie kłopot, to wystarczy mi do szczęścia po prostu pasta al pomodoro z odrobiną oliwy" - pisze w książce "Audrey w domu" syn Audrey Hepburn, Luca Dotti.

Artykuły na temat: jak się ubrać do włoch
 • Perły - zamiast na szyi, noś na ubraniach

  Kochały je nosić słynące z nienagannych strojów i wyczucia stylu gwiazdy Hollywood oraz żony polityków i książąt. Nie rozstawała się z nimi Jacqueline Kennedy, często sięgała po nie również ikona brytyjskiej elegancji Lady Diana, a współcześnie - księżna Monako Charlene Grimaldi. Były także elementem ikonicznej stylizacji Audrey Hepburn z kultowego filmu "Śniadanie u Tiffany'ego". Perły nie bez...

 • Skup się na priorytetach

  Jestem minimalistką i dzięki temu nie mam odwiecznego problemu kobiet „Jak się ubrać?” Już dawno doszłam do wniosku, że szkoda miejsca w szafie na ubrania, których nie noszę. Z reguły mamy kilka rzeczy w garderobie, po które sięgamy. Odważę się stwierdzić, że 20 procent ubrań nosimy przez 80 procent czasu.

 • Obóz narciarski dla dziecka za granicą – jak się przygotować?

  Wysłanie dziecka na obóz narciarski to spore przeżycie zarówno dla pociechy, jak i jej rodziców. Dodatkowe emocje i stres dochodzą, gdy odbywa się on za granicą i jest to pierwsza tego typu samodzielna podróż dziecka. Oto kwestie, o których powinnaś pamiętać, wysyłając pociechę na ferie do obcego kraju.

 • "Jaka piękna iluzja"

  ..."Z dzieckiem jest jak z pudełkiem. Trudno wyjąć coś, czego się nie włożyło".  Szum Wybrałam taki cytat na początek. - Ale pocieszające jest to, że kiedy dzieci się rodzą, biorą nas na(...) umiem? W połowie ciąży pojechałam z moim mężem na wakacje do Włoch. Z różnymi ludźmi byłam przedtem blisko, ale nigdy się nie zdarzyło, żebym kogoś tam zabrała. Pokazałam mu rodzinę w Mediolanie...

 • Kobieta ubrana w zapach

  ...jak Włochy, czy Portugalia podobają się raczej zapachy owocowo-zielone. Północ Europy preferuje natomiast mocniejsze wonie. W zależności od warunków klimatycznych woń inaczej "trzyma się" na ciele(...) budowana na takich podstawach jak intelekt, czy przynależność zawodowa, ale na cielesności i atrakcyjności fizycznej. Zapach przyczynia się do jej zwiększenia - również we własnych oczach. Człowiek ma...

 • Katarzyna Smutniak pokazuje, jak wygląda bielactwo

  Katarzyna Smutniak cieszy się ogromną popularnością we Włoszech, gdzie mieszka i pracuje od lat. Aktorka zmaga się z chorobą, która wpływa na jej wizerunek.

 • "Włoszki. Czego mogą nas nauczyć?": Czy istnieje coś takiego jak włoski styl życia?

  Włoszki noszą się odważnie, kobieco, nawet wyzywająco. Świadome, co ukryć, a co podkreślić. Ale czy tylko tym naturalnym wyczuciem mody i ognistym temperamentem imponują nam, albo, co gorsza, naszym mężom i partnerom? Czego jeszcze możemy się od nich nauczyć? Czy istnieje coś takiego jak włoski styl życia?

 • To on ubrał kobietę w smoking

  ...była wówczas kolonią francuską. Jego ojciec był właścicielem towarzystwa ubezpieczeniowego i sieci kin. Już jako dziecko Yves odkrył w sobie pasję do strojów. Jak wspominał później, stało się to podczas(...) się dla niego wkrótce naturalnym azylem. Chronił się w nim przed brutalnością szkolnych kolegów, którzy wyśmiewali jego "zniewieściałe" pasje. W 1953 r. wziął udział w konkursie ogłoszonym przez...

 • ​Zofia i Jerzy Nowosielscy: Jak Sunieczka z Sukiem

  Zosia zwraca się do Jurka: Żorż, Jerzka, ale także: synku mój, słoniu, słoniusiu, Sukuniu. Jurek do Zosi: Kochana Żoneczko, piesulko, a także Sonieczko, Sunieczko, Suczyno, podpisuje się Suk. Malarzy Zofię i Jerzego Nowosielskich łączyła wyjątkowa relacja.

 • Tanie, modne ubranie

  ...posegregowane i zazwyczaj lepszej jakości. Najbardziej atrakcyjne propozycje mają te, które sprowadzają towar z Niemiec, Włoch oraz - zdarzają się rzadko, a wejść naprawdę warto - ze Stanów Zjednoczonych(...) kosztuje 5 zł. Zatrzask znalazł się w innej, a moja "kopertówka" świetnie nadaje się na wieczorne wyjścia - opowiada Agnieszka, dziennikarka. Wybierając się na tanie zakupy warto zwrócić uwagę, do jakich...

Zdjęcia na temat: jak się ubrać do włoch