• Informacje na temat:

    jak oblać pierniki czekolada

Artykuły na temat: jak oblać pierniki czekolada
  • ...(najlepiej nadaje się kwaskowaty) na dżem wyłożyć warstwę kremu budyniowego (taki jak do karpatki) i przykryć drugą częścią ciasta, następnie wyłożyć na ciasto resztę kremu, a na krem galaretkę wiśniową, wierzch ciasta można oblać roztopioną czekoladą mleczną z odrobiną kakao. Jest przepyszny!  

  • ...czekolady o kuszącej nazwie Czekolada Przebogata . Aksamitna gorąca czekolada na bazie spienionego mleka podawana jest z sosem karmelowym, bitą śmietaną oraz złotą posypką.     Dla osób, które(...) menu COSTA COFFEE i przekonaj się jak słodko płynie czas. Oferta jest już dostępna we wszystkich kawiarniach w Polsce.   

  • Kocha, lubi... prześladuje

    Zaczyna się niewinnie. Tajemniczy SMS albo mail. Potem jakiś prezent, kwiaty. Ale, ale... Skąd mężczyzna, którego nigdy nie spotkałam, wie, że lubię lewkonie? Jak to możliwe, że dawny znajomy komplementuje niebieską sukienkę, którą miałam dziś w pracy? Śledzi mnie, wchodzi na mój profil na Facebooku? Stalking, czyli uporczywe prześladowanie, to przestępstwo, które może zrujnować życie.