• Informacje na temat:

  jak długo piecze się kołacz

Artykuły na temat: jak długo piecze się kołacz
 • Stare ślubne tradycje, które przetrwały do dziś

  Zastanawialiście się, w jaki sposób do kwestii ślubu i wesela podchodzili nasi przodkowie? Które ze starych tradycji przetrwały, a które zmieniły swój kształt? Odpowiedzi na te pytania znajdziecie w tym artykule.

 • Włoska Górna Adyga. Życie na wysokim poziomie

  Na pierwszy rzut oka – zwykłe zimowe wakacje. Nic bardziej mylnego! Odrobinę na południe od ośrodków w Stubaiu i Zillertalu i na północ od kurortów Cortina d’Ampezzo leży kraina, w której, owszem, bardzo dobrze jeździ się na nartach, ale... nie to jest tu najważniejsze. Przede wszystkim jada się tu i pija na bardzo wysokim poziomie. Dosłownie. Nie odpinając nart. Poznajcie Górną Adygę.

 • Czechy: Miejsce na wymarzone, zimowe wakacje

  ...śnieżnych. Od września do końca marca na amatorów sportu czeka Sport Park Liberec. Podobne zimowe stadiony zimowe znajdują się w takich miejscowościach jak Jablonec nad Nisou, Česka Lípa, Turnov(...). Poszusować można również na Pradziadzie, który ze względu na długo utrzymującą się pokrywę śnieżną oferuje dobre warunki od końca października aż do końca kwietnia! Do najpopularniejszych kurortów...