• Informacje na temat:

  ewa wachowicz program

Przepisy na temat: ewa wachowicz program
 • Zupa pomidorowa jak cappuccino

  Kawa przed obiadem, a może po zjedzeniu posiłku? Da się też połączyć jedno z drugim. Kto skusi się na cappuccino pomidorowe? Ta kulinarna hybryda jest owocem fantazji Ewy Wachowicz.

 • Menu gwiazd - mule w mleku kokosowym, sałatka ziemniaczana i tadżin

  Mule w mleku kokosowym, sałatkę ziemniaczaną i tadżin polecają Norbi, Ewa Wachowicz i Ryszard Kotys, znany szerzej, jako Marian Paździoch, sąsiad Ferdynanda Kiepskiego. Na deser "Putinówki" i kawa według Zbigniewa Bońka.

 • Gotowanie to moja wielka pasja

  ...kulinarnych, których jestem prawdziwą fanką. Czy mam swojego guru? Niejednego! Gordon Ramsay, Jamie Olivier, Magda Gessler, Ewa Wachowicz... Są dla mnie prawdziwą inspiracją. Za to w dzieciństwie moim(...) po maśle. Tak jak na przykład dzisiaj. Rano uzgodniłyśmy, że mama zrobi flaczki dla całej rodziny, a ja zrewanżuję się schabowymi roladkami i faworkami na deser. W ich przygotowaniu asystował mi...

Artykuły na temat: ewa wachowicz program
 • Ewa Wachowicz zachwyca formą

  Ewa Wachowicz od lat zachwyca młodzieńczym wyglądem, zgrabną sylwetką i niespożytą energią. Nikt nie spodziewał się jednak, że jest w aż tak dobrej formie!

 • Ewa Wachowicz pozuje w bikini

  Niektórzy żartują, że Ewa Wachowicz podpisała pakt z diabłem. Latka lecą, a piękna miss wciąż wygląda rewelacyjnie!

 • Ewa Wachowicz na zdjęciu sprzed lat

  Ewa Wachowicz zrobiła zawrotną karierę w show-biznesie i gastronomii. Wszystko zaczęło się od wygranej w konkursie piękności. Jak wtedy wyglądała?

 • Ewa Wachowicz pokazała zdjęcia z przeszłości

  Choć trudno w to uwierzyć, Ewa Wachowicz w tym roku skończy 50. lat. Ostatnio bardzo często funduje swoim fanom sentymentalne powroty do przeszłości.

 • Ewa Wachowicz chwali się „tajnym projektem”

  Ewa Wachowicz to jedna z najbardziej lubianych polskich gwiazd. Nic więc dziwnego, że każe zdjęcie, które publikuje w mediach społecznościowych, spotyka się z pozytywnym odzewem internautów. Nie inaczej było, gdy pochwaliła się kadrem z Zawoi.

 • Ewa Wachowicz: Gotowanie po krakowsku

  Po zimowej przerwie Ewa Wachowicz zaprasza na premierowe odcinki programu "Ewa gotuje". Prowadząca uwielbia potrawy kuchni regionalnych i lokalne przysmaki, i w ramówce wiosennej postara się pokazać ich jak najwięcej, zaczynając - jakżeby inaczej - w odcinku 352. od specjałów z Krakowa.

 • Ewa Wachowicz: Lekki, trzydaniowy obiad

  W 349. odcinku "Ewa gotuje" prowadząca program prezentuje lekki, trzydaniowy obiad.

 • Ewa Wachowicz zachwyca na gali

  Ewa Wachowicz kończy dziś (19 października) 47 lat i wciąż zachwyca młodzieńczym wyglądem, promiennym uśmiechem i nienaganną sylwetką.

 • Ewa Wachowicz: Przepis na szczęście

  Ma 46 lat i uważa, że wygląda lepiej niż gdy miała 20. Przyznaje też, że nigdy nie czuła się tak dobrze! Ewa Wachowicz zdradza nam sekrety doskonałej formy i samopoczucia.

 • Ewa Wachowicz gotuje: Sernik z ziemniakami

  ...​Ewa Wachowicz w najnowszych odcinkach swojego autorskiego programu proponuje przepisy na potrawy szybkie w realizacji, dodatkowo skomponowane ze składników, które każdy znajdzie w swojej lodówce lub pobliskim sklepiku, a przede wszystkim smaczne i zdrowe. Jak zwykle dania będą też elegancko podane. Prowadząca ten program bowiem podpowie również, jak można pięknie nakryć stół, samemu wykonać...

Zdjęcia na temat: ewa wachowicz program
Wideo na temat: ewa wachowicz program