• Informacje na temat:

  elegancki obiad dla gości

Przepisy na temat: elegancki obiad dla gości
 • Blog kulinarny: Internetowa książka kucharska

  ...w nieskazitelne fartuszki i zamknięte od rana do nocy w kuchni, przygotowywały dwudaniowy obiad dla całej rodziny. Teraz gotowanie jest przede wszystkich przyjemnością i relaksem, a potrawy, które(...) opisuje każdy przepis a także odpowiada na pytania zadawane przez gości odwiedzających jej stronę. Dlatego ciasta, które opisuje, nie mogą się nie udać. Na blogu oprócz przepisów na ciekawe wypieki nie...

Artykuły na temat: elegancki obiad dla gości
 • Raut u ministra, obiad u prezydentowej. Jak się bawiły przedwojenne elity?

  ..., przebywając swego czasu w Spale, zaprosiła swoich gości na śniadanie i usadziła ich przy stole nakrytym nie pięknymi serwetami czy eleganckim obrusem, a zwyczajnym białym  prześcieradłem i to(...) przecież muszą przypaść do gustu i gościom. Niestety ponoć nawet przy najlepszych chęciach i najwyższym szacunku dla Wojciechowskich trudno je było przełknąć. Jak zaznaczył Kamil Janicki w swojej...

 • Leniwe lato w Zaleszczykach

  ...​Pokryte lasem wzgórza, szerokie i piaszczyste plaże, egzotyczne owoce oraz winnice. Nowoczesna promenada, niedrogie pensjonaty oraz eleganckie kawiarnie i restauracje. Położone na granicy polsko-rumuńskiej Zaleszczyki były jednym z najmodniejszych kurortów II RP.

 • Jak skomponować idealne menu weselne?

  Niewiele osób wyobraża sobie udane wesele bez dobrej muzyki porywającej do tańca, smacznych dań i wybornych trunków. Jednocześnie każdy ma inne zwyczaje i upodobania kulinarne. Jak usatysfakcjonować wszystkich gości, a przy tym nadać swojemu przyjęciu indywidualny rys?

 • Goście, jadą goście!

  Pokaż mi swoich gości, a powiem ci, kim jesteś? To już nie takie proste. Dawniej odwiedziny w domach były codziennością, teraz gośćmi nazywamy także bywalców hoteli i restauracji. A zatem wróćmy do początków. Rozgośćcie się!

 • Zwyczaje weselne: Zapomniana historia czy pielęgnowanie tradycji?

  Kiedy Państwo Młodzi powiedzą sobie „tak”, zazwyczaj kolejnym etapem tego dnia jest przyjęcie weselne. Czy to huczne wesele czy skromniejszy obiad po ślubie, zazwyczaj jednak w takiej czy innej formie w gronie rodziny i przyjaciół celebruje się to wydarzenie. Tradycja zaślubin ma długą historię i wiele zwyczajów z tym związanych, dotyczą one również samego wesela.

 • Perfekcyjna aranżacja stołu na każdą okazję

  Pięknie zaaranżowany stół to już połowa (a może i więcej!) udanego przyjęcia lub spotkania w gronie bliskich. Aby ciepło przyjąć swoich gości i nie popełnić przy tym żadnego faux-paux, należy skupić się nie tylko na smakowitych potrawach i wykwintnym winie, ale także na pięknej zastawie stołowej. Aby całość tworzyła idealną kompozycję, która skradnie serca Twoim bliskim, istotny jest każdy, nawet...

 • Wesele w nietypowej scenerii

  Zabawa weselna zazwyczaj kojarzy się z wytwornymi wnętrzami eleganckich restauracji bądź praktycznymi, przytulnymi salami weselnymi.

 • Jak znaleźć czas tylko dla siebie

  Praca, dom, dzieci, mąż - czy w tym kieracie udaje ci się wykraść choć chwilę dla siebie? Nie? To przeczytaj, jak to zrobić!

 • Wyjątkowa podróż do lat 20

  ...powody, dla których warto odwiedzić to miejsce.

 • Nie chcę być młodsza!

  ...dla siebie. Stać je na podróże, zabiegi kosmetyczne. W lustro patrzą ze spokojem. Wiedzą, że atrakcyjność kobiety nie sprowadza się do urody lalki i rozmiaru 36. No i są świadome swojej seksualności. Dlatego 50. urodziny przyjmują ze spokojem i poczuciem, że w życiu czeka je wiele ekscytujących chwil.