• Informacje na temat:

  dudki

Przepisy na temat: dudki
Artykuły na temat: dudki
 • Jerzy Dudek pobiegnie w Runmageddonie Sahara

  Jerzy Dudek, były bramkarz reprezentacji Polski, wystartuje w Runmageddon Sahara. Przez trzy dni pokona dystans 50 kilometrów po marokańskiej pustyni, mierząc się dodatkowo z przeszkodami znanymi z polskich edycji Runmageddonu.

 • Szulim, Chajzer, Prokop i Dudek wystartują w rajdach

  Agnieszka Szulim, Filip Chajzer, Marcin Prokop i Jerzy Dudek wystartują w Pucharze Volkswagen Castrol Cup jeżdżąc po profesjonalnych torach rajdowych.

 • Każdy dudek ma swój czubek

  Mały dudek ze swoim charakterystycznym czubkiem różni się od innych ptaszków i nawet śni mu się, że jest zwykły i szary.

 • Pan Dudek mnie olśnił!

  Człowiek uczy się przez całe życie. I bardzo dobrze. Warto rozumieć coraz więcej z tego, co dzieje się wokół. Dlatego cieszę się z lekcji, jaką dał mi pan Antoni Dudek, doradca dyrektora IPN, elegancki i wykształcony przedstawiciel prawicy.

 • Czadoman uczy córkę gotować

  Paweł Dudek ma ustabilizowane życie prywatne. Artysta znany jako Czadoman pochwalił się niedawno w mediach społecznościowych zdjęciem z kuchni. Pojawiła się również na nim jego najmłodsza córka.

 • Zuzanna Oczkowska, Suchy Las Janina Danielczuk, Rejowiec Agnieszka Dutkowska, Żerniki Wrocławskie Ewa Węglarczyk-Dudek, Sosnowiec Klaudia Bober,...

 • Jak ułożyć włosy, by dodać sobie pewności siebie?

  Kolejną bohaterką Pogotowia Fryzjerskiego była Anna Dudek - właścicielka cienkich i delikatnych włosów, która marzyła o tym, by wyglądać bardziej zmysłowo i seksownie. Jaką metamorfozę zaproponowała jej Dobrawa Piękos-Szymańska?

 • Trójka pik. Są sytuacje gdy efekciarstwo jest niezbędne. Naucz się sztuki blamażu. W ten sprytny sposób konkurencję wystrychniesz na dudka. Natomiast podczas...

 • Jak żyją muzułmanki w Polsce?

  Polki przechodzące na islam mogą spodziewać się braku zrozumienia w środowisku, w którym się wychowały, ale czy mogą liczyć na to, że nowa gmina przyjmie je z otwartymi ramionami? O czym powinny pamiętać, wychodząc za muzułmanina? Czy nieudane małżeństwo przyniesie rozczarowanie nową religią? Anna J. Dudek, autorka książki "Poddaję się" o życiu muzułmanek w Polsce, stara się odpowiedzieć na te i wiele podobnych pytań, przedstawiając portrety kobiet, które zupełnie odmienne życiowe drogi...

 • Dwójka pik. Nie daj się omamić złudnym obietnicom. I tym razem możesz być wystrychnięty na dudka. Bierz los we własne ręce. Samego siebie na pewno nie...

Zdjęcia na temat: dudki
Wideo na temat: dudki
 • Jerzy Dudek zaczął występować w serialach

  Po zakończeniu kariery sportowej Jerzy Dudek znalazł nowy sposób na funkcjonowanie w mediach. Zaczął występować w serialach telewizyjnych. Podczas występów piłkarskich przetestował swoje aktorskie możliwości, bo jak twierdzi, piłkarze w rozmaity sposób próbują zmylić sędziego. Został już poproszony o udział w serialu "Na Wspólnej", a ostatnio zagrał epizod w serialu "Szkoła". Wcielił się tam w postać mentora, który pomaga młodzieży założyć drużynę "Szlachetnej paczki". (WideoPortal/X-news)

 • Jakim mężem jest Jerzy Dudek

  Mirella i Jerzy Dudkowie zdradzili w rozmowie z Agnieszką Jastrzębską z "Dzień Dobry TVN", jaki jest ich przepis na idealne małżeństwo. - To ja muszę być tym dobrym policjantem, a Mirella musi czasami być tym złym policjantem - wyjaśnił były piłkarz na gali rozdania Srebrnych Jabłek miesięcznika "Pani". - Dobrze to poukładane mamy i tyle - podkreślił. Czy pamięta datę ślubu? - Wystarczy raz zapomnieć - powiedział (Dzień dobry TVN/ x-news).

 • Kolejną bohaterką Pogotowia Fryzjerskiego była Anna Dudek - właścicielka cienkich i delikatnych włosów, która marzyła o tym, by wyglądać bardziej zmysłowo i seksownie. Jaką metamorfozę zaproponowała jej Dobrawa Piękos-Szymańska? Fryzjerka podpowiedziała jakie cięcia najbardziej podkreślają kobiecość.