• Informacje na temat:

  diety 52

Przepisy na temat: diety 52
 • Trzy filary szczęśliwego dzieciństwa według polskich mam

  ...odżywianie Ważną rolę zdrowej diety dla szczęśliwego dzieciństwa potwierdzają wyniki badania. Mamy dzieci w wieku 3-12 lat wskazują, że niezależnie od wieku dziecka najważniejsze w żywieniu rodziny jest(...)-marchew-jabłko (31 proc.). Najmłodsi najczęściej sięgają po soki między posiłkami - 65 proc. oraz w czasie zabawy w domu - 77 proc. i poza domem - 52 proc. W szkole, starsze dzieci, piją wody butelkowane...

Artykuły na temat: diety 52
 • Na co dzień, a nie od święta

  Jest jednym z podstawowych składników naszej diety. Bez względu na to, czy się odchudzasz, czy trenujesz przed ważnym maratonem lub po prostu chcesz się zdrowo odżywiać. Chleb to produkt, z którego nie powinniśmy rezygnować. Dostarcza bowiem do organizmu niezbędne składniki, dzięki którym jesteśmy pełni energii i mamy dobry humor. Jak to działa? Sprawdzamy!

 • Mitologia odchudzania

  Połowa Polek (52 proc.) przyznaje, że w skutecznym odchudzaniu najbardziej przeszkadza im brak silnej woli i konsekwencji w zmianie nawyków żywieniowych.

 • Postaw na zdrowie w nowym roku

  Prawie połowa Polaków, jak wynika z badań CBOS, przyznaje, że wita Nowy Rok z określonymi postanowieniami. Najczęściej obiecujemy sobie rzucenie palenia i rozpoczęcie diety.

 • Buraka łącz z cytryną

  Cytrynowy sok, jak wiadomo, zawiera pokaźne ilości witaminy C (czyli kwasu askorbinowego). W 100 ml świeżo wyciśniętego soku znajduje się około 52 mg tej witaminy. To naprawdę sporo, biorąc pod(...) foliowego (w buraku) będzie cennym elementem diety przyszłych mam i kobiet planujących ciążę. Warto pamiętać, żeby sok z buraka wprowadzać do jadłospisu ostrożnie, rozpoczynając od małych dawek.

 • Idealne połączenie dla zdrowia

  Cytrynowy sok, jak wiadomo, zawiera pokaźne ilości witaminy C (czyli kwasu askorbinowego). W 100 ml świeżo wyciśniętego soku znajduje się około 52 mg tej witaminy. To naprawdę sporo, biorąc pod uwagę(...) elementem diety przyszłych mam i kobiet planujących ciążę. Warto pamiętać, żeby sok z buraka wprowadzać do jadłospisu ostrożnie, rozpoczynając od małych dawek. ***Zobacz także***

 • Burak z cytryną - wspólnie mogą więcej

  Cytrynowy sok, jak wiadomo, zawiera pokaźne ilości witaminy C (czyli kwasu askorbinowego). W 100 ml świeżo wyciśniętego soku znajduje się około 52 mg tej witaminy. To naprawdę sporo, biorąc pod uwagę(...) elementem diety przyszłych mam i kobiet planujących ciążę. Warto pamiętać, żeby sok z buraka wprowadzać do jadłospisu ostrożnie, rozpoczynając od małych dawek.

 • Tomasz Kammel na imprezie u Leszka Stanka

  ...", "Hotel 52", "Przyjaciółki") z wymagającymi projektami artystycznymi. Na ściance podczas eventu Stanka pozowali m.in.: Dominika Gwit, Sebastian Wątroba, Ramona Rey, Michał Piróg, Tomasz Ciachorowski czy(...), że prezenter w ogóle nie przypominał samego siebie. Nie wiemy, czy to kwestia oświetlenia, okularów czy diety, ale naprawdę mieliśmy problem z rozpoznaniem Kammela. Jak myślicie, co jest przyczyną...

 • Gwiazdy, które oszukały wiek

  .... Oprócz diety dla Kingi ważny jest odpoczynek. "Śpię 7 godzin dziennie, choćby nie wiem, co się działo", podkreśla. Ewa Skibińska, 56 lat Kilka lat temu czytelnicy pewnego magazynu dla panów domagali(...) jestem, to moment kulminacji kobiecości: zadbana uroda w mariażu z doświadczeniem, świadomością swych pragnień i zalet", mówi. Małgorzata Foremniak, 52 lata "Nie myślę o botoksie i operacjach...

 • Burak i cytryna - para idealna?

  Cytrynowy sok, jak wiadomo, zawiera pokaźne ilości witaminy C (czyli kwasu askorbinowego). W 100 ml świeżo wyciśniętego soku znajduje się około 52 mg tej witaminy. To naprawdę sporo, biorąc pod uwagę(...) cennym elementem diety przyszłych mam i kobiet planujących ciążę. Warto pamiętać, żeby sok z buraka wprowadzać do jadłospisu ostrożnie, rozpoczynając od małych dawek.

 • Maliny jedzmy latem dla zdrowia i urody

  ...przekąska, którą bez wyrzutów sumienia mogą spożywać odchudzający się. W 100 gramach malin znajdują się wszak zaledwie ok. 52 kcal, dlatego mogą je śmiało uwzględnić w jadłospisie osoby pragnące pozbyć(...) składnikiem deserów, ale i naturalnym sprzymierzeńcem zdrowia i urody. Warto włączyć maliny do swojej wakacyjnej diety i czerpać korzyści, jakie przynosi ich regularne spożywanie.