• Informacje na temat:

  czego nie mozna dawac psu

Artykuły na temat: czego nie mozna dawac psu
 • ​Przeżyła piekło. Można jej jeszcze pomóc

  Nuka to mix nowofunlanda i owczarka niemieckiego. W swoim krótkim, zaledwie 1,5 rocznym życiu zdążyła się przekonać, że ludziom nie zawsze można ufać. Oto jej historia w dużym skrócie.

 • Psie serce

  ...- Ma nie tylko serce, ale i emocje. I bywa dla człowieka jak lustro. Po zachowaniu psa można poznać, jaki psychologiczny problem ma jego pan – mówi Dorota Sumińska. I tłumaczy, dlaczego warto mieć psa, czemu w życiu dziecka może on spełniać ważniejszą rolę niż niania, jak układać wzajemne stosunki z korzyścią dla obu stron?

 • Czego nauczyły mnie konie

  Są piękne. Ale dla Karoliny Ferenstein-Kraśko konie to nie tylko ładne zwierzęta czy „sprzęt” sportowy. To partnerzy. Nieraz wymagający. Trzeba w nie zainwestować czas, pieniądze i emocje. My pytamy o najważniejsze konie w życiu rodziny Ferensteinów i o to, co dały ludziom w zamian za ich serce i poświęcenie.

 • ​Salmonella od kota czy psa?

  Włochaci pupile mogą nas niechcący zarazić chorobami - bakteryjnymi, wirusowymi, grzybiczymi lub pasożytniczymi. Zagrożenie jest jednak niewielkie, zwłaszcza jeśli dbamy o higienę.

 • Dieta dla psa i kota. Czym najlepiej karmić?

  Jak powinna wyglądać zdrowa dieta twojego czworonoga? Czy koty i psy powinny jeść surowe mięso? Jaki wpływ na zdrowie twojego pupila może mieć niezdrowa dieta? Na te i inne pytania odpowie mgr Agnieszka Cholewiak-Góralczyk z Fundacji Barfne Korepetycje.

 • Kieszonkowe - kiedy i ile dawać dziecku?

  Gdy dziecko ma własne pieniądze, stać je na drobne przyjemności. Ale nie tylko! Uczy się również, jak planować, podejmować decyzje i ponosić ich konsekwencje.

 • Wszystko, czego o mnie nie wiecie

  ...miasteczko z 350 mieszkańcami. Wśród nich jest ponad 20 polskich domów. Wszyscy się znają. W domu panowała atmosfera bezpieczeństwa, nikt niczego się nie bał. Szczególnie w wakacje czułem się wolny jak(...) wrócił do kraju. We Francji przebywał jako uchodźca polityczny. Mógł bez problemu dostać francuski paszport, ale nigdy się o to nie starał, do końca był tylko Polakiem. Czego się z tych rozmów...

 • Jaką i jak nosić maseczkę, żeby nie było to uciążliwe?

  Konieczność zakrywania ust i nosa w przestrzeni publicznej pozostanie z nami na długo, może nawet przez kilkanaście miesięcy. Do momentu aż powstanie powszechna i bezpieczna szczepionka lub skuteczny lek na chorobę wywoływaną przez Sars-CoV-2.

 • Julianne Moore: Podsysać, nie gasić

  Ma klasę aktorek dawnego Hollywood. Julianne Moore jest jak kameleon - jednego dnia gra młodą matkę, następnego wciela się w babcię. Jedyne, czego nie chce? Być na ekranie sobą.

 • Sonia Bohosiewicz: Nie taka leniwa

  ...się, że tak jest dobrze, bo sami też tak zostali wychowani. Dziś już wiemy, że to złe i do niczego dobrego nie prowadzi, że to krzywdzi młodego człowieka, obniża jego poczucie własnej wartości(...) robimy krzywdę, co jest dobre, a co złe. To coś, czego nam naprawdę potrzeba". Justyna Kasprzyk Zobacz również: