• Informacje na temat:

  co się przyrzadza w naczyniu żaroodpornym

Przepisy na temat: co się przyrzadza w naczyniu żaroodpornym
Artykuły na temat: co się przyrzadza w naczyniu żaroodpornym
 • Gęsina pieczona z pomarańczą

  Indyka, kaczkę czy gęś przyrządza się bardzo prosto. Polubisz je od razu!

 • Dwa w jednym

  Co jest na antypodach fast foodu? Jednogarnkowce. Przyrządza się je łatwo, ale żeby osiągnąć kulinarny sukces, potrzebny jest czas. Dużo czasu. Warzone powoli w tym samym garze doprawione ziołami mięso i jarzyny zyskują bogactwo smaku, którego nie osiągnie się w żaden inny sposób. Pyszne i sycące potrawy jednogarnkowe zastąpią obiad z dwóch dań, więc karm się nimi, gdy chłodno.

 • Przegrzebki Julii Child

  ...perłową. Są przegrzebki zatokowe ( Argopecten irradians ) o muszlach wielkości 5-8 cm oraz przegrzebki głębinowe o średnicy sięgającej 20 cm. Jedna trzecia przegrzebka to duży biały mięsień odpowiedzialny(...), choć jadalne są także inne części, zwłaszcza mlecz. Ma on kształt języka i otacza mięsień, charakteryzuje się delikatną konsystencją, a przybiera barwę jaskrawokoralową lub perłowoszarą. W krajach...

 • Żeby jabłko było jabłkiem

  Malinówki, antonówki, kosztele – któż widział takie odmiany jabłek na straganach w minionym dziesięcioleciu? Tylko szczęśliwcy. Królują gatunki hybrydowe, pozbawione wyrazistego smaku, które najlepiej bojkotować.