• Informacje na temat:

  co mozna zrobić z nagietka

Przepisy na temat: co mozna zrobić z nagietka
Artykuły na temat: co mozna zrobić z nagietka
 • Ziołowy tonik do twarzy w wersji "zrób to sam"

  ...w lodówce. Co więcej, na bazie takiego samodzielnie przygotowanego toniku można zrobić płyn do demakijażu. - Dodajesz wtedy oleju, którego cząstki rozpuszczą brud i makijaż. Pamiętaj, aby później...

 • Nowotworom można zapobiegać

  ...w narkozie. Uwaga! Pierwsze badanie kolonoskopowe powinnaś zrobić w wieku 50 lat, kolejne - gdy skończysz 60 lat. Po sześćdziesiątce rób je najlepiej co 2 lata. Więcej informacji znajdziesz w poradniku...

 • Zrób sobie maseczkę

  ..., kwiatu nagietka, ziela tymianku sporządzamy napar. Łączymy go z mąką kartoflaną, dokładnie mieszamy, aby uzyskać zwartą papkę. Ciepłą nakładamy na 10 minut. Skóra sucha, wrażliwa Nawilżająca...

 • Nagietkowy spray do nóg

  ...skórę. Natomiast nagietek zawiera składniki regenerujące i przeciwzapalne, potrafi więc złagodzić podrażnienia oraz otarcia naskórka. Jak to zrobić? Zaparz saszetkę mięty oraz torebkę nagietka(...) gęste sitko (aby mieć pewność, że pestka czy drobinki ziół nie zatykają atomizera). Składniki: susz nagietka, saszetka mięty pieprzowej, sok z połowy cytryny Zabieraj ze sobą spray na plażę oraz na...

 • Pytania o hemoroidy. Nie wstydź się ich zadać

  Ma je każdy, ale co drugiemu Polakowi sprawiają problemy. Można się z nimi uporać, ale wstydzimy się pytać, jak zrobić to dyskretnie i skutecznie.

 • Wrastające włoski: groźny problem, którego możesz uniknąć!

  Wrastające włoski to częsta komplikacja występująca po niewłaściwie lub nieumiejętnie przeprowadzonej depilacji. Zdarza się też jednak, że włosy zaczynają wrastać, gdy depilacja przeprowadzana jest zbyt często. Na całe szczęście, z problemem tym można sobie łatwo i stosunkowo niewielkim nakładem sił poradzić – sprawdźcie, jak to zrobić.

 • Uwaga: Sezon na grypę!

  Z powodu powikłań, które wywołuje, jest uważana za jedną z groźniejszych chorób układu oddechowego. Na szczęście można z nią skutecznie walczyć. Oto, jak to zrobić krok po kroku.

 • Nacięcie przy porodzie

  Dać się naciąć czy nie? Czy można wcześniej coś zrobić, by jednak uniknąć tego zabiegu? Nasz ekspert rozwieje twoje wątpliwości.

 • Co pomoże na wypryski i plamy?

  Ich ryzyko rośnie z wiekiem. Zwłaszcza gdy masz cienką, delikatną skórę skłonną do podrażnień. Na szczęście można im zapobiegać, redukować je i tuszować.

 • Jak zadbać o wrażliwą skórę okolic pieluszkowych u niemowlaków?

  Pieluszki często powodują u maluchów występowanie nieprzyjemnych i uciążliwych zaczerwienień, mogących doprowadzić do tzw. pieluszkowego zapalenia skóry. Jak sobie z nimi porodzić? Co zrobić, aby mu zapobiec i szybko zregenerować cienki naskórek? Podpowiemy!