• Informacje na temat:

  biedronka n

Przepisy na temat: biedronka n
Artykuły na temat: biedronka n
 • Aquaphor w Biedronce

  Od 11 października w sieci sklepów Biedronka można kupić dzbanki filtrujące wodę Aquaphor w zestawie z silikonową szpatułką Fiskars i książką z przepisami na najlepsze zupy na cały rok w promocyjnej cenie 29,99 zł.

 • Inwazja biedronek azjatyckich w mieszkaniach

  Biedronka azjatycka to gatunek chrząszcza z rodziny biedronek. Jest odmianą znacznie bardziej agresywną i ekspansywną niż dobrze znane nam, nieszkodliwe, czerwone owady z czarnymi kropkami. Te z Azji potrafią gryźć i wywoływać alergię. Biedronki azjatyckie mają na ogół żółte, czerwone, czarne lub pomarańczowe skrzydełka. Okazy te mają więcej niż 7 kropek, występują także bez kropek. Jeśli...

 • Kosmetyki Bell w ofercie Biedronki

  Już teraz w sklepach sieci Biedronka można kupić kosmetyki firmy Bell.

 • Nasze bajki: Iwonka Biedronka

  ..."IWONKA BIEDRONKA" ZOBACZ TEŻ: "O Matiku, co był strasznie mądry" "Nulka i bolący brzuszek" "O Ewie, co ma czerwone włosy" "Francuska żaba"

 • Biedronka

  ...stres... Czyli jadę. Głęboki i równy oddech robi swoje. Skręt w prawo, w lewo, zawracanie, parkowanie, hamuleeeeeeeeeec. Dlaczego ten pieszy tak się wyrywa?  Do środka wpada biedronka. Na przeszpiegi(...) slalomy i wyłączam silnik. Starszy pan uśmiechnął się pod wąsem . Kurczę, nie zauważyłam wcześniej, że ma wąsy , uśmiechnęłam się do siebie, gdy biedronka umościła się na ich koniuszku. Zdała Pani...

 • Wybrane kosmetyki Bell na wyłączność w Biedronce

  Biedronka rozwija kategorię kosmetyków, poszerzając zakres współpracy z marką Bell.

 • Projektanci BOHOBOCO dla klientów sieci Biedronka

  Od 30 listopada w wybranych sklepach sieci Biedronka można będzie nabyć wyjątkowe komplety pościeli stworzone przez duet projektantów BOHOBOCO. Produkty mogą nie tylko stać się atrakcyjnym elementem wystroju sypialni, ale także stanowią ciekawą propozycję na świąteczny prezent.

 • Biedronka, Fundacja DKMS Polska oraz Paprocki&Brzozowski na rzecz dawstwa szpiku

  Sieć sklepów Biedronka, projektanci Paprocki&Brzozowski oraz Fundacja DKMS Polska po raz kolejny połączyli siły, aby promować dawstwo szpiku kostnego. Szerzeniu idei służą zaprojektowane specjalnie na tę okazję koce i poduszki, które od 20 lipca br. dostępne będą wyłącznie w sklepach Biedronka.

 • w monachium w biedronce (käfer) kupuja ludzie, ktorzy juz nie wiedza co robic z pieniedzmi. w polsce biedni albo skapi.   jak bylam mala to biedroneczka...

 • ...  tyle się mówi teraz o Biedronkach  !!! i tej promocji winien Kaczyński !!! pozwolę się nie zgodzić ,bo biedronka i bez Kaczyńskiego miała sie dobrze,...

Zdjęcia na temat: biedronka n
Wideo na temat: biedronka n
 • Inwazja azjatyckich biedronek w Polsce. Czy są niebezpieczne?

  Azjatyckie biedronki atakują ostatnio polskie domy. Skąd się tutaj wzięły? Czy są groźne? Wyjaśnił to w "Dzień Dobry TVN" biolog Łukasz Bożycki. Jak odróżnić biedronkę azjatycką od biedronki europejskiej?

 • Piękny ogród bez chemii

  O dobre plony i ochronę roślin przed szkodnikami można zadbać w naturalny sposób, wykorzystując obecność pszczół i biedronek. Także niektóre rośliny, np. lawenda, mają zdolność odstraszania szkodników.