• Informacje na temat:

  galas

Artykuły na temat: galas
 • Pogotowie fryzjerskie. Jaką zmianę fryzury zaproponował Filip Galas?

  ...- Znudziło mi się to, co mam na głowie i chciałam zmienić swój wizerunek - powiedziała Monika Makrocka, uczestniczka metamorfozy. Jaką fryzurę zaproponował jej fryzjer Filip Galas?

 • Coś dla każdego

  Trendy chyba jeszcze nigdy nie były tak uniwersalne i wszechstronne jak tej jesieni. Są propozycje odpowiednie na oficjalne spotkanie, szaloną imprezę i na wielką galę. Wybraliśmy pięć najlepszych makijaży i fryzur. Mamy dla ciebie zadanie, dopasuj stylizację do swojego typu urody i umiejętności. Nasi eksperci, makijażystka Beata Milczarek i fryzjer Filip Galas, podpowiedzą, jak ją wykonać.

 • Powinniśmy pokazywać naszą osobowość nie tylko poprzez styl ubierania się, ale również przez nasze fryzury - namawia Filip Galas, stylista Artistic Team L'Oréal Professionnel.

 • Powinniśmy pokazywać naszą osobowość nie tylko poprzez styl ubierania się, ale również przez nasze fryzury - namawia Filip Galas, stylista Artistic Team L'Oréal Professionnel.

 • Fryzjerska metamorfoza Julii Koval. Jak dodać objętości delikatnym włosom?

  Uczestniczka metamorfozy jest filigranową osobą o bardzo delikatnych włosach. W jaki sposób można im dodać objętości? Fryzjer Filip Galas podzielił się swoimi sposobami na optyczne zwiększenie objętości delikatnych włosów. Jakich produktów pielęgnacyjnych powinna używać uczestniczka metamorfozy?

 • Jak koloryzacja wpływa na włosy?

  ...- Bardzo często są motywowane tym, co widzą w mediach - powiedział fryzjer Filip Galas. - Zdrowe włosy wyglądają najpiękniej - dodał. Co jest najbardziej szkodliwe dla naszych włosów? - Przechodzenie z ciemnych na jasne - zaznaczyła w "Dzień Dobry TVN" trycholog i psycholog Magdalena Szymczak. Jak koloryzacja wpływa na włosy?

 • Jaka fryzura jest najlepsza dla dynamicznej kobiety?

  Materiał pochodzi z poniedziałkowego (29.10) wydania "Dzień Dobry TVN".  Paulina zgłosiła się do "Pogotowia fryzjerskiego", ponieważ marzy o fryzurze, która pasowałaby do jej dynamicznej osobowości. Jaką metamorfozę zaproponował jej fryzjer Filip Galas?  Stylista opowiedział o idealnych fryzurach dla wyraźnych i charakternych osób. Jak powinna w tym wypadku wyglądać koloryzacja? Źródło: Dzień...

 • Co jest prawdą, a co primaaprilisowym żartem? O szczegóły postanowiliśmy zapytać u źródła. Adam Galas, menedżer Perfectu, potwierdził, iż w Prima Aprilis grupa zagra w warszawskiej "Stodole" koncert(...). Przyjdzie prawdziwa rockandrollowa publiczność, będzie czad i rejestracja koncertu na DVD. Relację z imprezy będzie można zobaczyć na żywo w INTERIA.PL. Galas ujawnił nam także kilka szczegółów dotyczących...

 • Broń kobieca

  ...nie rozdwojone końcówki oraz zbyt jasny i chłodny kolor włosów aktorki. Rekomendowałbym "boba" do ramion i cieplejszy odcień blondu. Filip Galas fryzjer/edukator, właściciel salonu Freehair Team...

 • Diabeł tkwi w kolorze

  ...okładkach magazynów ma nawet delikatne odrosty. I nie jest to wynik zaniedbania, tylko efekt pracy sztabu stylistów i kolorystów – mówi fryzjer stylista Filip Galas. A co jest passé? – Odchodzimy od(...) pasma na krótkiej fryzurze wyglądają jak lamparcie cętki! - dodaje Filip Galas. Masz wątpliwości co do natężenia koloru? Zrób prosty test. Zmocz włosy, a następnie porównaj ich kolor u nasady z odcieniem...

Wideo na temat: galas