• Informacje na temat:

  disneya

Przepisy na temat: disneya
 • Bakłażany jak z bajki "Ratatuj"

  Francji książki "Simplissime la cuisine en famille la + facile du monde avec Disney" ("Najprostsza kuchnia rodzinna ze świata Disneya") autorstwa Jeana-Francois Malleta. Dla zachęty, serwując danie, możemy nadmienić, że takie potrawy gotował szczur-kucharz w bajce "Ratatuj". Wtedy każdy mały miłośnik animowanych bajek Disneya z apetytem zje warzywa... Smacznego! (PAP Life)

Artykuły na temat: disneya
 • Bądź niezależną księżniczką - zachęca Disney

  Największe dziewczęce marzenie w dzieciństwie? Zostać księżniczką! Disney dodaje - niezależną. Właśnie ruszyła kampania Disneya mająca zachęcić młode dziewczyny do wychodzenia poza bajkowy stereotyp.

 • "Kraina Lodu" Disneya z muzyką na żywo

  ...!". Wyróżniona ponad 70 nagrodami, w tym dwoma Oscarami, zapierająca dech w piersiach komedia przygodowa Studia Walta Disneya "Kraina lodu" zostanie zaprezentowana z muzyką na żywo już 5 lutego(...) istnieje naprawdę. Dzięki wielkiemu widowisku, które produkują miasto Kraków i Krakowskie Biuro Festiwalowe przy wsparciu Disneya, będziemy mogli przenieść się w świat Arendelle i sami poczuć tę magię...

 • Księżniczki Disneya inspirują projektantów

  Disney zaprosił światowe domy mody do stworzenia unikalnych kreacji bohaterek swoich produkcji. Firma The Walt Disney Comapny oraz Harrods - luksusowy dom towarowy na Brompton Road w Londynie - organizują aukcję oszałamiających sukienek, inspirowanych postaciami księżniczek z disnejowskich produkcji. Wśród projektantów znalazły się najbardziej uznane nazwiska: Ralph & Russo, Missoni, Versace, Escada, Marchesa czy Valentino. Dochód z licytacji, która odbędzie się 13 listopada w domu aukcyjnym...

 • Sylwester na jeziorze, w zamku jak z Disneya czy wśród krokodyli?

  ...można wygrać nagrody pieniężne – 500, 1000 i 1500 złotych. Bal w scenerii jak z Disneya czy z filmów o Bondzie? Nie można odmówić uroku Sali Marmurowej w Pałacu Kultury i Nauki, ale jeśli ktoś(...) w Mosznej, który swoim wyglądem przypomina zamki z bajek Disneya. Goście będą mogli wziąć udział w szlacheckich konkursach, a także wypożyczyć stroje z epoki. Wstęp na bal kosztuje 250 złotych za osobę...

 • Gwen Stefani planuje wycieczę do Disney World

  46-letnia piosenkarka - która ma troje dzieci: Kingstona, Zumę oraz Apollo ze swoim byłym mężem Gavinem Rossdale - odwiedzi resort w Orlando na Florydzie, ale nie będzie miała na to zbyt dużo czasu, więc zwiedzi tylko jeden park.

 • Postanowienia noworoczne - przy ich realizacji bądźmy jak... Walt Disney

  "Rzadko, kiedy postanowienia noworoczne traktujemy jako realne cele i plany do osiągnięcia" - zauważa psycholog Martyna Świtkowska. Specjalistka podkreśla, że przy realizacji postanowień noworocznych trzeba być jak... Walt Disney - nie bać się tych najbardziej śmiałych.

 • Magiczne Koncerty Disneya

  W dwa lata po warszawskiej premierze, koncert Magiczna Muzyka Disneya wyrusza w trasę po Polsce. Spektakl będący połączeniem wykonywanej na żywo muzyki symfonicznej i najpiękniejszych filmów Disneya będzie można zobaczyć w Gdyni, Wrocławiu i Poznaniu już w maju 2010 r.

 • Disney na salonach

  Beyonce i Solange pojawiły się w Tokyo Disneyland Hotel, gdzie lansowały linię torebek japońskiej marki Samantha Thavasa. Tym, co je wyróżnia są metaliczne kolory oraz małe postaci Myszki Miki z kreskówek Walta Disneya, które były inspiracją dla projektantów firmy. A jak wam podobają się torby dla dużych dziewczynek? AK...

 • Magiczna muzyka Disneya

  Polska Orkiestra Radio wa pod batutą Łukasza Borowicza 8 grudnia zainauguruje cykl multimedialnych koncertów dla najmłodszych.

 • Walt Disney - Królestwo Muzyki - konkurs!

  Weź udział w konkursie i wygraj podwójne zaproszenie na Walt Disney - Królestwo Muzyki -niezwykły koncert muzyki z filmów Disneya!

Zdjęcia na temat: disneya
Wideo na temat: disneya