• Informacje na temat:

  daisy

Artykuły na temat: daisy
 • Daisy Marc Jacobs Sunshine

  Cztery zapachy w intensywnych żółtych barwach: Daisy Marc Jacobs Sunshine.

 • Daisy Love Marc Jacobs

  Daisy Love wypełnia powietrze ciepłym zapachem kwiatów połączonych z migotliwym aromatem gourmand. Zapach wywołuje uczucie błogostanu, jaki towarzyszy podziwianiu promieni słońca i błękitu nieba odbijających się w wodach oceanu.

 • Pszczyna: Śladami księżnej Daisy

  ...osobistości, wśród których był sam cesarz Niemiec. Ulubiona siedziba księżnej W 1907 r. pałac otrzymał w spadku Hans Heinrich XV i jego angielska żona - Maria Teresa Oliwia Cornwallis-West, zwana Daisy...

 • ​Daisy Marc Jacobs Twinkle Editions

  Powstałe z inspiracji migoczącą oazą, gdzie słońce błyszczy, a woda się mieni - Daisy Marc Jacobs Twinkle Editions to nowe interpretacje klasycznego tercetu zapachów Daisy: Daisy, Daisy Eau So Fresh i Daisy Dream.

 • ​Jubileuszowa edycja Daisy Marc Jacobs

  Kiedy po raz pierwszy zaprezentowano Daisy Marc Jacobs, okazało się, że zapach wyłamał się z powszechnie obowiązujących standardów, gdyż jego kompozycja łączyła w sobie składniki, które zrewolucjonizowały branżę perfumiarską.

 • Zamek w Pszczynie - rezydencja księżnej Daisy

  Hochberg von Pless, kiedy po raz pierwszy przyjechała do zamku w Pszczynie. Ale, choć nie była to miłość od pierwszego wejrzenia, słynna Daisy związała z tym miejscem swoje życie. Angielska arystokratka(...) stuleciu, a kiedy zamieszkała w nim Daisy, dwupiętrowy budynek na planie podkowy był przybrany w neobarokowy kostium architektury francuskiej. To, jak mieszkała, możemy oglądać do dziś. Zachowało się...

 • Daisy Lowe stara się zrozumieć miłość

  Daisy Lowe stara się "zrozumieć" czego chce od związku.

 • Limitowana edycja Daisy Marc Jacobs Kiss

  Zainspirowane barwną kolorystyką kolekcji modowych Marc Jacobs Resort, kompozycje Daisy Marc Jacobs Kiss są żywe, odważne, i zaskakujące.

 • Daisy Dream Marca Jacobsa

  Niewinna natura stokrotek i bezkresny błękit nieba sprawiły, że Marc Jacobs zatopił się w fantazyjnych rozmyślaniach. W świecie, przepełnionym marzeniami odkrył eteryczną, beztroską i niewinną postać. Jej romantyczną naturę przełożył na zapachowe nuty najnowszej kompozycji Daisy Dream.

 • Marc Jacobs: Daisy Dream Forever

  W świecie, przepełnionym marzeniami odkrył eteryczną, beztroską i niewinną postać. Jej romantyczną naturę przełożył na zapachowe nuty kompozycji Daisy Dream. Teraz powrócił ze swoim marzycielskim projektem tworząc woń bardziej intensywną i zmysłową. Nazwał ją Daisy Dream Forever. Daisy Dream jest lekka i zwiewna niczym przyjemny podmuch letniego wiatru. Kompozycja ujmuje swoim kwiatowo...

Zdjęcia na temat: daisy
Wideo na temat: daisy